Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | ALFASOL CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klobušovský Matej (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.09.2019 | Termín do: | 23.09.2019 | |
Kontakt: | Karolína Hromkovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911/508720, | |||
Kontakt e-mail: | info@love4tennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 09. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.09.2019 11:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 20.09.2019 11:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nagy Damian | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jasenák Lukáš | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tankovič Tomáš | ||||
6:0 6:3 | |||||
6. | Konderla Filip | 32 16 8 SF F | |||
7. | Štefány Jakub | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Čech Alex | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Richter Patrik | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Grendel Adam | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Gyén Gabriel | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Jonáš Teo | 32 16 8 SF F | |||
19. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
20. | Kovář Gregor | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Srpoň Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Seewald Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Fašung Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
27. | Valko Samuel | ||||
skr | |||||
28. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Vozár Samuel | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Grendel A. Poklemba F. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Valko S. Srpoň M. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Richter P. Štefány J. | 8 SF F | |||
5. | Konderla F. Kovář G. | ||||
skr | |||||
6. | Fašung T. Vozár S. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Čech A. Vrba M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 37 | ||||
2 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 41 | ||||
3 | Seewald Martin | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-ch | LTC Leopoldov | 74 | ||||
4 | Čech Alex | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
6 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
8 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
10 | Kovář Gregor | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | |||||
11 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Grendel Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
15 | Tankovič Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Gyén Gabriel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
17 | Jonáš Teo | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
18 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | |||||
19 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Poklemba Filip | 21. 09. 2019 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 3 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bennett William | 19. 09. 2019 08:49 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Fano Alex Adam | 16. 09. 2019 09:02 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
3 | Frátrik Adam | 18. 09. 2019 18:55 | 2008 | D-ch | TK Žilina | |||||
4 | Galba Jakub | 21. 09. 2019 09:49 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | |||||
5 | Gazzi Jan Dario | 13. 09. 2019 16:27 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
6 | Gombár Adam | 17. 09. 2019 11:06 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
7 | Horváth Timur | 13. 09. 2019 11:10 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Ivashko Maksym | 18. 09. 2019 18:06 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Kardoš Alex | 19. 09. 2019 20:36 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Kratka Maximilian | 15. 11. 2018 21:36 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 15 | ||||
11 | Palmans Jakub | 21. 09. 2019 09:49 | 2008 | D-ch | TOP Tenis Bratislava | |||||
12 | Szabo Jakub | 03. 09. 2019 18:32 | 2007 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
13 | Urban Filip | 18. 09. 2019 21:00 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Verbovský Martin | 20. 09. 2019 06:53 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica |