Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MISO TOUR 2017 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková ulica, Bratislava Dúbravka | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Vavro Michal (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Paluš Radovan (B) | |||
Termín od: | 26.11.2016 | Termín do: | 28.11.2016 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 11. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 25.11.2016 8:30 | Lysáková ulica |
mladšie žiačky | 32 | - | - | 25.11.2016 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR:Michal Vavro, ZVR: Radovan Paluš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Chren Patrik | ||||
6:4 1:6 10:2 | |||||
2. | Laca Martin | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 23 | ||||
2 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 27 | ||||
3 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 33 | ||||
4 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 35 | ||||
5 | Imrišek Lukáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
6 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
7 | Brázda David | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 77 | ||||
8 | Ihring Walter | 31.10.2025 | 2005 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 90 | ||||
9 | Jaroščák Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Dosedla Artur | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
11 | Hulín Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
12 | Chren Patrik | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Kohút Alex | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | |||||
16 | Naňo Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
17 | Baláž David | 31.10.2018 !!! | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
18 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
19 | Karovič Jaroslav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
20 | Hochel Lukáš | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-ch | TK Matchpoint Trebatice | |||||
21 | Linhart Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bušniak Michal | 23. 11. 2016 18:13 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Jakubovič Xavier | 24. 11. 2016 15:00 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
3 | Kuba-Danaj Matúš | 18. 11. 2016 11:50 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 50 |