Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER FISHER SLOVAKIA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Pretlaková tenisová hala Janského 1, Spišská Nová Ves. | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 02.01.2016 | Termín do: | 05.01.2016 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 12. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 01.01.2016 10:00 | STZ |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 01.01.2016 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Marošík Norbert | ||||
7:5 7:5 | |||||
2. | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lábaj Patrik | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Palčo Matej | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Marošík N. Naď P. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Lazarčík M. Norrman S. | ||||
skr | |||||
4. | Kirkov M. Lábaj P. | 8 SF F | |||
5. | Kyjaci S. Ševčík J. | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Ferenc M. Petrík M. | 8 SF F | |||
7. | BYE | ||||
8. | (2) | Čurlej M. Palčo M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
2 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 5 | ||||
3 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 6 | ||||
4 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 8 | ||||
5 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 11 | ||||
6 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
7 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 14 | ||||
8 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
9 | Németh Pavol | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TJT Michalovce | 18 | ||||
10 | Ferenc Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 30 | ||||
11 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
12 | STZ | Petrík Maroš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | 37 | |||
13 | Sepeši Bastien | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
14 | Drusa Martin | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | 79 | ||||
15 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
17 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
18 | USP | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | ||||
19 | USP | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | ||||
20 | STZ | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | ||||
21 | USP | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | ||||
22 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
23 | Lichý Alexander | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
24 | STZ | Handzuš Patrik | 30.11.2017 !!! | 2004 | M | ŠTK Poprad Veľká |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dorko Ľudovít Tomáš | 28. 12. 2015 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 80 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daňuš Boris | 28. 12. 2015 07:51 | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | |||||
2 | Dubeň Matúš | 30. 12. 2015 15:16 | 2004 | M | TK Žilina | 38 | ||||
3 | Fabini Samuel | 31. 12. 2015 15:46 | 2004 | M | 1.TC Humenné | 53 | ||||
4 | Gula Pavel | 28. 12. 2015 19:15 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
5 | Guzoň Samuel | 28. 12. 2015 16:33 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | |||||
6 | Kopec Boris | 27. 12. 2015 20:24 | 2004 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | 64 | ||||
7 | Macháč Max Mikuláš | 31. 12. 2015 13:58 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
8 | Majorský Adam | 02. 01. 2016 16:56 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 59 | ||||
9 | Muránsky Matej | 17. 11. 2015 08:44 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | ||||
10 | Pivník Oliver | 27. 12. 2015 19:00 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | |||||
11 | Puškáč Adrian | 30. 12. 2015 08:25 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 35 | ||||
12 | Sabol Michal | 29. 12. 2015 22:51 | 2005 | M | TK Petržalka | |||||
13 | Seman René | 10. 12. 2015 15:14 | 2005 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
14 | Semančík Filip | 31. 12. 2015 10:16 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
15 | Vlčko Karol | 29. 12. 2015 20:50 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 1 |