Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100110 - STC Tennis Academy Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Svätoplukova 1463, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 23.01.2016 | Termín do: | 25.01.2016 | |
Kontakt: | Ivan Luhový | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907799248, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.luhovy@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 01. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 22.01.2016 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kyjaci Samuel | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Mucha Martin | ||||
6:2 6:3 | |||||
4. | Pivník Oliver | 32 16 8 SF F | |||
5. | Bačík Adam | ||||
7:5 6:3 | |||||
6. | Kompiš Andrej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Béreš Jonáš | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Vajgel Hugo | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Petráš David | ||||
6:3 6:4 | |||||
12. | Tóth Bence | 32 16 8 SF F | |||
13. | Guzoň Samuel | ||||
6:3 6:3 | |||||
14. | Štilla Daniel | 32 16 8 SF F | |||
15. | Duroška Lukáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Bernáth Bruno | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Fukas Robert | |||
6:2 6:0 | |||||
18. | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kubovič Rastislav | ||||
4:6 6:4 10:6 | |||||
20. | Chovanec Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | Zeman Nicolas | ||||
6:1 6:1 | |||||
22. | Melicherčík Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Nebus Matúš | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Obtulovič Juraj | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Malinkovič Richard | 32 16 8 SF F | |||
27. | Papuščák Šimon | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Zsemlye Bence | 32 16 8 SF F | |||
29. | Babic Samuel | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Králik Jakub | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Ševčík Jakub | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Obtulovič J. Vajgel H. | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Chovanec J. Pivník O. | 8 SF F | |||
3. | Ševčík J. Králik J. | ||||
2:6 6:4 10:4 | |||||
4. | Bernáth B. Šuba M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
2 | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 16 | ||||
3 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | 17 | ||||
4 | Vajgel Hugo | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 19 | ||||
5 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
6 | USP | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 24 | |||
7 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 28 | ||||
8 | Fukas Robert | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
9 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 38 | ||||
10 | Štilla Daniel | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 40 | ||||
11 | Mucha Martin | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 47 | ||||
12 | Malinkovič Richard | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 80 | ||||
13 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | |||||
14 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
15 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
16 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | |||||
17 | USP | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | ||||
18 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | |||||
19 | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | |||||
21 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | |||||
22 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
23 | Bačík Adam | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
24 | USP | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | ||||
25 | Duroška Lukáš | 31.10.2025 | 2005 | M | VTC Pezinok | |||||
26 | Melicherčík Tomáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
27 | USP | Babic Samuel | 31.12.2017 !!! | 2005 | M | TK Tenis Zvolen | ||||
28 | USP | Zeman Nicolas | 31.12.2015 !!! | 2004 | M | STC Tennis Academy Púchov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blažo Marek | 12. 01. 2016 10:58 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 13 | ||||
2 | Chrenko Šimon | 20. 01. 2016 10:09 | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
3 | Kido Matúš | 19. 01. 2016 21:12 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
4 | Kuba-Danaj Matúš | 20. 01. 2016 18:47 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
5 | Lazarčík Markus | 21. 01. 2016 09:02 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
6 | Melicherík Tomáš | 22. 01. 2016 07:40 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 29 | ||||
7 | Štancel Adrián | 22. 01. 2016 08:24 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 |