Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Názov turnaja: | PEPAS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Granulat | |
Vrchný rozhodca: | Stanko Matej (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Lešniak Tibor (B) | |||
Termín od: | 10.01.2015 | Termín do: | 12.01.2015 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 01. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 09.01.2015 10:00 | areal ŠK PEPAS |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie
R: Matej Stanko, zástupca rozhodcu: Tibor Lešniak
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Filipko Adam | ||||
6:1 6:1 | |||||
2. | Šimák Adam | 32 16 8 SF F | |||
3. | Keľo Pavel | ||||
6:3 6:0 | |||||
4. | Čurlej Michal | 32 16 8 SF F | |||
5. | Novák Maxim | ||||
2:6 6:3 10:6 | |||||
6. | Verčík Ivo | 32 16 8 SF F | |||
7. | Marošík Norbert | ||||
6:2 6:4 | |||||
8. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Filipko A. Verčík I. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Garaj B. Smoleňák H. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Šimák A. Novák M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Baranec D. Vlčko K. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Koudela Š. Čurlej M. | ||||
7:5 6:2 | |||||
8. | Babka A. Schmitz S. | 16 8 SF F | |||
9. | Fukas R. Muránsky M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
10. | Melicherík T. Stolárik S. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Gramata A. Svrčina M. | 16 8 SF F | ||
13. | Keľo P. Marošík N. | ||||
6:2 6:1 | |||||
14. | Kirkov M. Gula P. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Carrington C. Hlinka M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 11 | ||||
2 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
4 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 19 | ||||
5 | USP | Carrington Corwin | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 21 | |||
6 | Midriak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 29 | ||||
7 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
8 | USP | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | |||
9 | Jankech Samuel | 31.10.2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | ||||
10 | Koudela Šimon | 31.10.2025 | 2003 | M | Benet LTC Bytča | 46 | ||||
11 | Schmitz Sven | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 46 | ||||
12 | Gramata Adam | 30.04.2018 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 51 | ||||
13 | Svrčina Matúš | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 57 | ||||
14 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | 65 | ||||
15 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 71 | ||||
16 | Babka Alex | 28.02.2018 !!! | 2003 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 80 | ||||
17 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
18 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
19 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
20 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
21 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | USP | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | ||||
23 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
24 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
25 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
26 | USP | Melicher Bruno | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
27 | USP | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | ||||
28 | USP | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | ||||
29 | Fukas Robert | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
30 | USP | Hampachel Dávid | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
31 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | |||||
32 | USP | Gracias Marco | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 08. 01. 2015 15:46 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
2 | Blažo Marek | 08. 01. 2015 08:36 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
3 | Borguľa Jakub | 06. 01. 2015 20:58 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
4 | Daniška Dávid | 06. 01. 2015 16:10 | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 6 | ||||
5 | Jergič Daniel | 27. 12. 2014 19:45 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | ||||
6 | Kyjaci Samuel | 06. 01. 2015 18:13 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
7 | Németh Igor | 21. 11. 2014 20:54 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 20 | ||||
8 | Nosáľ Michal | 07. 01. 2015 20:59 | 2003 | M | TKM Martin | 84 | ||||
9 | Potaš Kevin | 08. 01. 2015 19:39 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
10 | Puškáč Adrian | 09. 01. 2015 07:48 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | |||||
11 | Štilla Daniel | 29. 12. 2014 21:38 | 2004 | M | TK Žilina |