Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110063 - VSE TK Akademik Košice | |||
Názov turnaja: | AKADEMIK CUP 2014 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tr. SNP 85, 04011 Košice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Záborský Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 04.01.2014 | Termín do: | 07.01.2014 | |
Kontakt: | Radovan Kužma | |||
Kontakt tel.: | zam. - 055/7880311, dv. - 055/7880311, fax - 055/7880310, mobil - 0907913769, | |||
Kontakt e-mail: | penzionset@penzionset.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 01. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 03.01.2014 10:00 | STZ |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 03.01.2014 10:00 | STZ |
Poznámky:
správa /1str/2str/, vyhodnotenie /CH/D/
R: Tomáš Záborský, zástupca rozhodcu: Martin Kurpas
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novanský Michal | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Luczy Sebastián | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Trejbal Filip | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Grendel Martin | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Hlaváč Roland | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Cvik Dominik | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Ivan Miroslav | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Hudák Max | ||||
6:4 6:0 | |||||
14. | Jerlija Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Lábaj Filip | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Sura Ivan | 32 16 8 SF F | ||
19. | Dráb Martin | ||||
6:0 6:2 | |||||
20. | Tarhanič Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Michalik Radovan | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Škvarka Šimon | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Bežák Milan | 32 16 8 SF F | ||
27. | Žilkay Filip | ||||
6:0 6:0 | |||||
28. | Heligman Adam | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Dráb Pavol | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Sedliak Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novanský M. Škvarka Š. | |||
6:0 6:3 | |||||
2. | Bežák M. Hlaváč R. | 8 SF F | |||
3. | Tarhanič M. Hudák M. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Michalik R. Jerlija S. | 8 SF F | |||
5. | Heligman A. Trejbal F. | ||||
6:0 6:0 | |||||
6. | Cvik D. Žilkay F. | 8 SF F | |||
7. | Ivan M. Kožiak M. | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | (2) | Lábaj F. Sedliak Š. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 7 | ||||
2 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 10 | ||||
3 | Cvik Dominik | 31.01.2017 !!! | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
4 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | ||||
5 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 20 | ||||
6 | Lábaj Filip | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
7 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
8 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 31 | ||||
9 | Luczy Sebastián | 31.01.2017 !!! | 2002 | M | TK Športvýroba Košice | 47 | ||||
10 | Heligman Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 69 | ||||
11 | Grendel Martin | 30.04.2015 !!! | 2002 | M | 1. TK Revúca | 72 | ||||
12 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
14 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | |||||
15 | Ivan Miroslav | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | |||||
16 | Trejbal Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
17 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
18 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
19 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
20 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | |||||
21 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Frič Róbert | 21. 12. 2013 13:25 | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
2 | Fröhlich Simon | 01. 01. 2014 16:40 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 65 | ||||
3 | Šuran Tomáš | 01. 01. 2014 11:10 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 |