Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, Trnava, 917 01 | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Taraflex | |
Vrchný rozhodca: | Baláž Milan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Holub Ivan (A) | |||
Termín od: | 18.01.2014 | Termín do: | 21.01.2014 | |
Kontakt: | Ing. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | dv. - 033/5920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 01. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 18.01.2014 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Rozpis, NOMINÁCIA, účasť v tíme na ME do 12 rokov
správa /1str/2str/
R:Milan Baláž, zástupca rozhodcu: Ivan Holub
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Palovič Lukáš | ||||
6:4 6:2 | |||||
2. | Pokorný Lukáš | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pokorný L. Kopál A. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lábaj F. Frič R. | ||||
6:2 6:2 | |||||
4. | Cvik D. Žilkay F. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Novanský M. Lánik T. | |||
6:3 6:4 | |||||
6. | Habodász A. Dao D. | 16 8 SF F | |||
7. | Kučera P. Michalik R. | ||||
7:5 5:7 10:5 | |||||
8. | Gibala M. Šuran T. | 16 8 SF F | |||
9. | Daniška D. Carrington C. | ||||
6:0 6:2 | |||||
10. | Gálik M. Škvarka Š. | 16 8 SF F | |||
11. | Sura I. Martiš M. | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | (3-4) | Valent S. Magdolen A. | 16 8 SF F | ||
13. | Gajdoš A. Lovecký J. | ||||
6:0 3:6 10:8 | |||||
14. | Filípek D. Sedliak Š. | 16 8 SF F | |||
15. | Murár A. Karol M. | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (2) | Kaťuch J. Palovič L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Palovič Lukáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 1 | ||||
2 | Pokorný Lukáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 2 | ||||
3 | Kopál Adrián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
4 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 4 | ||||
5 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
6 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 6 | ||||
7 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 7 | ||||
8 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 8 | ||||
9 | Gálik Matej | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 9 | ||||
10 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 10 | ||||
11 | Habodász Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 11 | ||||
12 | Karol Miloš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
13 | Frič Róbert | 31.10.2025 | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 13 | ||||
14 | Cvik Dominik | 31.01.2017 !!! | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
15 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | ||||
16 | Filípek Dominik | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Žilina | 16 | ||||
17 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
18 | Lovecký Jakub | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
19 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 20 | ||||
20 | Murár Adam Maximilián | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 22 | ||||
21 | Lábaj Filip | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
22 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
23 | Martiš Martin | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
24 | Ondruš Tomáš | 31.10.2025 | 2002 | M | Benet LTC Bytča | 30 | ||||
25 | Gajdoš Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
26 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
27 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
28 | WC | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
29 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
30 | USP | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | ||||
31 | WC | Držiak Jakub Oskar | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
32 | USP | Carrington Corwin | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pitoňák Jakub | 01. 12. 2013 | 2002 | M | VTC Pezinok | 40 | |||||
2 | Báťa Erik | 17. 11. 2013 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
3 | Mikuš Matúš | 25. 11. 2013 | 2002 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 53 | |||||
4 | Galovič Maximilián | 16. 11. 2013 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | |||||
5 | Jobus Miroslav | 15. 11. 2013 | 2002 | M | TK 77 Skalica | 82 | |||||
6 | Jerlija Samuel | 15. 11. 2013 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | ||||||
7 | Verčík Ivo | 16. 11. 2013 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||||
8 | Németh Igor | 15. 11. 2013 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
9 | Krošlák Jakub | 18. 11. 2013 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Čistý Maximilián | 16. 11. 2013 | 2003 | M | VTC Pezinok | ||||||
11 | Keľo Pavel | 17. 12. 2013 | 2003 | M | TKM Betliar | ||||||
12 | Motus Marcel | 18. 11. 2013 | 2003 | M | TK Senica | ||||||
13 | Palenčár Patrik | 09. 12. 2013 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Filípek Alexander | 15. 11. 2013 | 2003 | M | VTC Pezinok | ||||||
15 | Belák Michal | 15. 11. 2013 | 2003 | M | TK Vrútky | ||||||
16 | Gaštan Jacob Michal | 22. 11. 2013 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Almási Alfréd | 10. 01. 2014 17:19 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Barcaj Matúš | 15. 01. 2014 10:58 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
3 | Bebjak Richard | 02. 01. 2014 14:36 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | |||||
4 | Bežák Milan | 16. 01. 2014 21:46 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
5 | Červenák Peter | 13. 01. 2014 18:49 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
6 | Dráb Pavol | 29. 06. 2014 17:52 [N] | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Hlaváč Roland | 10. 01. 2014 17:25 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 31 | ||||
8 | Hlinka Michal | 13. 01. 2014 22:40 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Hulák Andrej | 11. 01. 2014 19:45 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 58 | ||||
10 | Luczy Sebastián | 13. 01. 2014 08:23 | 2002 | M | TK Športvýroba Košice | 47 | ||||
11 | Mojto Roman | 09. 01. 2014 20:20 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 25 | ||||
12 | Mojto Samuel | 17. 01. 2014 15:05 [N] | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | |||||
13 | Nosáľ Michal | 14. 01. 2014 14:17 | 2003 | M | TKM Martin | |||||
14 | Sečkár Róbert | 13. 01. 2014 21:47 | 2002 | M | TO Slávia ŽU Žilina | 59 | ||||
15 | Škoda David | 16. 01. 2014 19:57 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
16 | Slovík Sasha | 15. 01. 2014 20:45 | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 36 | ||||
17 | Stacho Miroslav | 13. 01. 2014 09:20 | 2002 | M | Prima Šport Pov. Bystrica | 29 | ||||
18 | Stanko Simon | 17. 01. 2014 07:47 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
19 | Turček Rudolf | 15. 01. 2014 20:34 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
20 | Žiga Alexander | 13. 01. 2014 09:01 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava |