Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TKP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šepitka Peter (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 15.06.2024 | Termín do: | 17.06.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Ľubomír Kurek | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902355812, | |||
Kontakt e-mail: | info@tspetrzalka.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:15 | Nobelovo nám. 6 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 14.06.2024 10:00 | Nobelovo nám. 6 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 26 | ||||
2 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
3 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany | 43 | ||||
4 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
5 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
6 | Chnápko Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | ||||
7 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
8 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
9 | USP | Hýroš Maxim | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 81 | |||
10 | Šarovič Nikola | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | ||||
11 | Danninger Sebastian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 | ||||
12 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | ||||
13 | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | ||||
14 | Gőgh Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Šaľa | 139 | ||||
15 | Kello Alexander | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
16 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
17 | Filo Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | ||||
18 | Čulman Nataniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | ||||
19 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
20 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
21 | Búlik Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 181 | ||||
22 | Čičo Michal | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
23 | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
24 | Rafaj Patrik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
25 | Matucha Erik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | United Tennis Academy BA | |||||
26 | Suchár Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
27 | Szojka Filip | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | |||||
28 | Kalužný Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
29 | Horváth Peter | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
30 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
31 | USP | Temchenkov Maksym | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
32 | USP | Godzik Róbert | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||
33 | USP | Tačovský Viliam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
34 | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
35 | Urvay Marco | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
36 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
37 | Pečimuth Matej | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Júliusa Pántika Bratislava | |||||
38 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
39 | Mitošinka Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK PROFI Senec | |||||
40 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
41 | NVK | Horák Hugo | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Inter Bratislava | ||||
42 | USP | Kruksa Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||
43 | USP | Foltin Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Inter Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babulic Juraj | 04. 06. 2024 23:00 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
2 | Debnárik Michal | 29. 05. 2024 21:44 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
3 | Eisenreich Maximilian | 02. 06. 2024 21:53 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
4 | Hamar Paris | 27. 05. 2024 23:21 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 22 | ||||
5 | Igaz Oliver | 23. 05. 2024 06:38 | 2012 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
6 | Kováčik Šimon | 24. 05. 2024 20:50 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
7 | Krahulec Jakub | 25. 05. 2024 08:39 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | ||||
8 | Krajčo Lukáš | 29. 05. 2024 21:29 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | ||||
9 | Lipták Erik | 07. 06. 2024 19:01 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | ||||
10 | Smetana Radek | 27. 05. 2024 22:15 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 70 | ||||
11 | Svitek Samuel | 04. 06. 2024 08:28 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
12 | Vrábel Samuel | 02. 06. 2024 19:43 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |