Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Baranovič Nicolas | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | |||||
3 | Baťala Branislav | 14.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
4 | Brejka Hugo | 09.05. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
5 | Csontó Tobias | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
6 | Kozel Oliver | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
7 | Lipták Erik | 20.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 47 | |||||
8 | Mamedgulyyev Azim | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
9 | Piroha Matúš | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
10 | Šimko Filip | 23.05. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
11 | Svitek Samuel | 10.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
12 | Vrábel Samuel | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Scheber Daniel | 19.05. 2024 09:22 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |