Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | D. LUZNA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Dudova ulica Petržalka | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kratochvíla Filip (K) | |||
Termín od: | 24.11.2018 | Termín do: | 26.11.2018 | |
Kontakt: | Peter Kratochvíla | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0948131311, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 11. 2018 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 23.11.2018 10:00 | klubovňa TŠP |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ján Hasaj, ZVR: Filip Kratochvíla
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Rečková Daniela | ||||
6:2 6:4 | |||||
2. | Bučič Veronika | 32 16 8 SF F | |||
3. | Hetešová Sophie | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Sameliaková Klára | 32 16 8 SF F | |||
5. | Hubinská Mária | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Cíleková Laura | 32 16 8 SF F | |||
7. | Nováková Vanessa | ||||
7:5 2:0 skr | |||||
8. | Vizváryová Veronika | 32 16 8 SF F | |||
9. | Pavlíková Vladimíra | ||||
7:5 6:3 | |||||
10. | Dobrucká Natália | 32 16 8 SF F | |||
11. | Palkovičová Viktoria | ||||
6:1 6:1 | |||||
12. | Babíková Noemi | 32 16 8 SF F | |||
13. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
14. | Mravcová Ema | 32 16 8 SF F | |||
15. | Petrovičová Nella | ||||
6:4 6:2 | |||||
16. | Struhárová Michaela | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Rečková Daniela | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 59 | ||||
2 | Struhárová Michaela | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Zohor | 64 | ||||
3 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 96 | ||||
4 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 113 | ||||
5 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 135 | ||||
6 | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
7 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 153 | ||||
8 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 163 | ||||
9 | Palkovičová Viktoria | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
10 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 174 | ||||
11 | Uličná Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 192 | ||||
12 | Gibová Simona | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 205 | ||||
13 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 233 | ||||
14 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 | ||||
15 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
17 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | |||||
18 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
19 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Danišková Kristína | 19. 11. 2018 20:28 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
2 | Géciová Alexandra | 21. 11. 2018 10:54 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Kausichová Ema | 23. 11. 2018 07:17 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 338 | ||||
4 | Kratochvílová Karin | 21. 11. 2018 12:47 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 116 | ||||
5 | Pavlechová Katarína | 16. 11. 2018 09:01 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 116 | ||||
6 | Podolcová Viktória | 16. 11. 2018 21:24 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
7 | Provazníková Agáta | 21. 11. 2018 19:51 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 89 | ||||
8 | Ševčíková Laura | 20. 11. 2018 19:07 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 145 | ||||
9 | Šimonová Nina | 24. 11. 2018 16:53 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 145 | ||||
10 | Sobihardová Hana | 19. 11. 2018 10:13 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 109 | ||||
11 | Šramková Tamara | 22. 11. 2018 07:15 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 270 |