Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080066 - TK Pro Set Bratislava | |||
Názov turnaja: | PRO SET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK PRO SET BRATISLAVA, Vlastenecké námestie1, 85101 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Krajčovič Šimon (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kohajda Tomáš (K) | |||
Termín od: | 01.02.2019 | Termín do: | 03.02.2019 | |
Kontakt: | Tomáš Kohajda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905601385, mobil - 0902730933, | |||
Kontakt e-mail: | tomas.kohajda@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 01. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 31.01.2019 10:00 | TK PRO SET |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Šimon Krajčovič, ZVR: Tomáš Kohajda
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Mayerová Mia | ||||
3:6 6:2 7:6(3) | |||||
2. | Mráziková Karolína | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mayerová M. Haňdiaková K. | |||
6:2 6:0 | |||||
2. | Nagumo Y. Košlíková V. | 8 SF F | |||
3. | Provazníková A. Nádaská L. | ||||
6:1 7:6(4) | |||||
4. | Šurinová S. Lacková V. | 8 SF F | |||
5. | Potičná V. Hevessy N. | ||||
6:1 7:5 | |||||
6. | Bučič V. Gibová S. | 8 SF F | |||
7. | Ifailova S. Sankiyska V. | ||||
6:4 2:6 10:3 | |||||
8. | (2) | Mráziková K. Čuboňová Ž. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
2 | USP | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 49 | |||
3 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 67 | ||||
4 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 70 | ||||
5 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 71 | ||||
6 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
7 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 83 | ||||
8 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 89 | ||||
9 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 114 | ||||
10 | Podolcová Viktória | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
11 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 168 | ||||
12 | Palkovičová Viktoria | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
13 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 174 | ||||
14 | USP | Gibová Simona | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 205 | |||
15 | USP | Hevessy Nina Mária | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 286 | |||
16 | USP | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 | |||
17 | Kotianová Lenka | 31.10.2019 !!! | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 338 | ||||
18 | Zuzčáková Laura | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 338 | ||||
19 | USP | Sankiyska Viktoriya | 31.10.2020 !!! | 2005 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
20 | Ifailova Sofia | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
21 | USP | Mydlárová Barbora | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | ||||
22 | USP | Panáková Veronika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | ||||
23 | Nagumo Yumi | 31.10.2019 !!! | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
24 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 30. 01. 2019 08:24 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 96 | ||||
2 | Baniarová Nina | 28. 01. 2019 21:00 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 82 | ||||
3 | Barteková Sára | 30. 01. 2019 07:06 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 104 | ||||
4 | Brandisová Emma | 30. 01. 2019 10:34 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 168 | ||||
5 | Buranská Nina | 17. 01. 2019 18:49 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Coddington Sara | 28. 01. 2019 15:05 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 87 | ||||
7 | Danišková Kristína | 27. 01. 2019 13:41 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 118 | ||||
8 | Daubnerová Nikola | 28. 01. 2019 19:33 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 102 | ||||
9 | Dekanová Vanessa | 29. 01. 2019 19:23 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | |||||
10 | Dobrucká Natália | 23. 01. 2019 15:55 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 233 | ||||
11 | Fonód Lilla | 30. 01. 2019 12:26 | 2001 | Ž | MBTK Dunajská Streda | 215 | ||||
12 | Fuňová Sofia | 29. 01. 2019 20:11 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 338 | ||||
13 | Galovičová Laura | 31. 01. 2019 07:16 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 215 | ||||
14 | Hubinská Mária | 26. 01. 2019 13:18 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 113 | ||||
15 | Kamenská Chiara | 28. 01. 2019 10:10 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 140 | ||||
16 | Lapšová Emma | 29. 01. 2019 09:15 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 179 | ||||
17 | Martináková Alexandra | 24. 01. 2019 09:19 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 175 | ||||
18 | Mihálová Slávka | 30. 01. 2019 15:16 | 2004 | Ž | TK Senica | 175 | ||||
19 | Pavlíková Vladimíra | 22. 01. 2019 13:53 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 135 | ||||
20 | Pláteníková Ela | 15. 01. 2019 22:02 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
21 | Polakovičová Adela | 27. 01. 2019 12:35 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 149 | ||||
22 | Rakovská Anna Ester | 06. 12. 2018 19:05 | 2003 | Ž | TK Petržalka | 253 | ||||
23 | Šabíková Ana | 29. 01. 2019 11:50 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 85 | ||||
24 | Samková Vanesa | 31. 01. 2019 08:17 | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 53 | ||||
25 | Ševčíková Laura | 28. 01. 2019 12:08 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 145 | ||||
26 | Šimonová Nina | 30. 01. 2019 20:03 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 145 | ||||
27 | Simonová Sophia | 21. 01. 2019 19:20 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
28 | Škoricová Martina | 28. 01. 2019 18:40 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
29 | Sobihardová Hana | 29. 01. 2019 19:39 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 109 | ||||
30 | Struhárová Michaela | 29. 01. 2019 15:54 | 2002 | Ž | TK Zohor | 64 | ||||
31 | Vargová Nina | 30. 01. 2019 08:22 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 93 | ||||
32 | Vighová Nelly | 30. 01. 2019 15:37 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
33 | Vighová Vivienne | 30. 01. 2019 15:36 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 100 | ||||
34 | Vizváryová Veronika | 30. 01. 2019 20:28 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 137 | ||||
35 | Volná Zuzana | 30. 01. 2019 20:51 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 77 |