Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Obertová Emma (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
2 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
3 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
4 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
5 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
6 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
7 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
8 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
9 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | ||||
10 | Turza Viktória | 31.10.2025 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 149 | ||||
11 | Cimmermannová Natália | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | ||||
12 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | ||||
13 | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
14 | Planická Stella | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
15 | Mračnová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
16 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | ||||
17 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
18 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | ||||
19 | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
20 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | ||||
21 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | ||||
22 | Diková Kristína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Petržalka | |||||
23 | Čačková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
24 | Mikocziová Petra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | |||||
25 | Ten Sofiia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | |||||
26 | Mračnová Karin | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | |||||
27 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
28 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
29 | Artemeva Valeriia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
30 | Rybkowska Magdalena | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
31 | Leshchenko Marta | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babincová Sofia | 05. 06. 2024 17:33 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
2 | Ferková Vanesa | 12. 06. 2024 08:26 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Jeric Hana Tereza | 03. 06. 2024 22:23 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Kinderová Liliana | 14. 05. 2024 09:37 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | ||||
5 | Kralovanská Alexandra | 05. 05. 2024 11:03 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | ||||
6 | Mokrá Vanesa | 16. 06. 2024 12:50 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
7 | Nemec Timea Tara | 18. 05. 2024 08:56 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
8 | Parízeková Laura | 15. 06. 2024 11:06 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
9 | Rišková Amélia | 13. 06. 2024 17:27 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | ||||
10 | Šatánková Valentína | 03. 06. 2024 15:26 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 127 | ||||
11 | Valenčíková Diana | 13. 06. 2024 22:40 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 |