Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100076 - TK Tajch Nová Baňa | |||
Názov turnaja: | U18 BOYS & GIRLS NOVÁ BAŇA OPEN 2024 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr Martin Štrba | |||
Kontakt tel.: | byt - 0948165095, dv. - 0948165095, mobil - 0948165095, | |||
Kontakt e-mail: | tktajch@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 28.06.2024 10:00 | TK Tajch Nová Baňa |
dorastenky | 24 | 12 | - | 28.06.2024 10:00 | TK Tajch Nová Baňa |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Baánová Sofia | 06.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
2 | Banová Kristina | 03.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
3 | Böhmová Emma | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | |||||
4 | Burík Anna | 14.05. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
6 | Červenková Sofia | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
7 | Demčáková Nella Sofie | 04.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
8 | Dimitrova Andrea | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
9 | Drusková Miroslava | 31.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 319 | |||||
10 | Ferancová Agnes | 02.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
11 | Hanyusová Anna | 08.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Hradová Lučenec | 288 | |||||
12 | Hricová Lucia | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | ||||||
13 | Jeric Hana Tereza | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Kadlečíková Diana | 11.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
15 | Kamenská Simona | 21.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Tajch Nová Baňa | 229 | |||||
16 | Kamenská Viktória | 03.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | |||||
17 | Lalíková Michaela | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
18 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
19 | Macková Ema | 02.06. 2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | |||||
20 | Méryová Nina | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
21 | Mokrá Vanesa | 18.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
22 | Morvaiová Sofia | 06.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 288 | |||||
23 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
24 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
25 | Parízeková Laura | 02.05. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
26 | Pavlovičová Dominika | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
27 | Rábeková Rebeka | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
28 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
29 | Skřivanová Nina | 30.04. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 133 | |||||
30 | Špireková Saša | 21.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Tajch Nová Baňa | 319 | |||||
31 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
32 | Trabalíková Monika | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
33 | Vrtichová Júlia | 08.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 229 | |||||
34 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
35 | Zemanová Michaela | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kaščáková Martina | 03.06. 2024 21:27 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 319 |