Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100014 - TK Púchov | |||
Názov turnaja: | HREHOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Púchov, ulica Športovcov 625/37 , 02001, Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kukosa Eduard (C) | |||
Termín od: | 03.07.2024 | Termín do: | 05.07.2024 | |
Kontakt: | Ivan Luhový | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907799248, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.luhovy@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 02.07.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 02.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Capandová Alexandra | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
2 | Cimmermannová Natália | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
3 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
4 | Dimitrova Andrea | 06.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
5 | Ferancová Agnes | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
6 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
7 | Méryová Nina | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
8 | Mokrá Vanesa | 18.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
9 | Morvaiová Sofia | 06.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 288 | |||||
10 | Motolová Sofia | 08.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
11 | Novotná Simona | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
12 | Ondričková Olivia | 07.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
13 | Palanová Adela | 01.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
14 | Palenčíková Petra | 05.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
15 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
16 | Stachová Annamária | 09.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
17 | Švagrová Kristýna | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | |||||
18 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
19 | Trabalíková Monika | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
20 | Velits Natalie | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fuchs Vivien | 10.06. 2024 19:10 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 100 |