Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 05.07.2024 9:00 | TK KNM |
dorastenci | 24 | 12 | - | 05.07.2024 9:00 | TK KNM |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Banová Kristina | 02.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
2 | Bočáková Nina | 14.06. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Čaplovičová Nina | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | |||||
5 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
6 | Dimitrova Andrea | 06.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
7 | Ďurišová Lucia | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
8 | Fuchs Vivien | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 100 | |||||
9 | Holačiková Michaela | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
10 | Kinderová Liliana | 07.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
11 | Kováčová Emília | 30.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
12 | Králiková Viktória | 02.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
13 | Kubalová Lilien | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
14 | Méryová Nina | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
15 | Miklánková Sára | 13.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | |||||
16 | Mokrá Vanesa | 23.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
17 | Motolová Sofia | 08.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
18 | Novotná Simona | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
19 | Ondričková Olivia | 07.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
20 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
21 | Planická Stella | 05.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
22 | Rešovská Daniela | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | |||||
23 | Ščibranová Nela | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
24 | Stachová Annamária | 09.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
25 | Švagrová Kristýna | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | |||||
26 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
27 | Šviríková Rebeka | 02.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
28 | Trabalíková Monika | 10.05. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
29 | Valenčíková Diana | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
30 | Velits Natalie | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
31 | Zemanová Michaela | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ružičková Simona | 07.06. 2024 19:58 | 2010 | S-d | TK Žilina |