Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
2 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
3 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
4 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
5 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
6 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
7 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
8 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
9 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
10 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
11 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
12 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
13 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
14 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
15 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
16 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
17 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
18 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
19 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
20 | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 88 | ||||
21 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
22 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
23 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
24 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
25 | Kyjaci Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
26 | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | ||||
27 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | ||||
28 | Ružičková Charlotte Chloe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | ||||
29 | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | ||||
30 | Vilčeková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | ||||
31 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | ||||
32 | Skalická Ela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | ||||
33 | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | ||||
34 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | ||||
35 | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
36 | Gálik Kayla Leah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
37 | NVK | Hamar Chanel | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 201 | |||
38 | NVK | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||
39 | NVK | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||
40 | NVK | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
41 | NVK | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
42 | NVK | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Planická Stella | 05. 06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
2 | Shenová Isabella | 01. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
3 | Urbanová Adela | 03. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 235 | |||||
4 | Kinderová Liliana | 02. 05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
5 | Markošová Tereza | 03. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
6 | Rišková Amélia | 02. 05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
7 | Kadlečíková Diana | 11. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
8 | Libáková Kamila | 19. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Pindúrová Vivien | 22. 05. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
10 | Troshyna Mariia | 15. 05. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
11 | Ten Sofiia | 11. 05. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 15. 06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kadlečíková Simona | 14. 06. 2024 14:10 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
2 | Mračnová Tamara | 26. 05. 2024 13:31 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
3 | Nemec Timea Tara | 18. 05. 2024 08:56 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
4 | Rábeková Rebeka | 12. 06. 2024 09:10 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | ||||
5 | Valenčíková Diana | 13. 06. 2024 22:41 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
6 | Vatlavicová Monika | 12. 06. 2024 11:20 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 |