Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | POPRADTATRY CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B. Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 27.06.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 13.05. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Bereczková Lenka | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
4 | Bohunčáková Stela | 27.04. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 24.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
6 | Čemanová Vivien | 07.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
7 | Červenková Sofia | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
8 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
9 | Demčáková Nella Sofie | 04.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
10 | Dimitrova Andrea | 03.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
11 | Erdélyi Olívia | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
12 | Ferancová Agnes | 08.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
13 | Fereková Emma | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
14 | Hargašová Sofia | 26.04. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
15 | Hetešová Sophie | 29.04. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
16 | Chylová Nikola | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 344 | |||||
17 | Ifailova Oleksandra | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
18 | Jakubcová Katarína | 15.05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
19 | Jalčová Diana | 06.05. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
20 | Jeníková Lota | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
21 | Karasová Emma | 26.05. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
22 | Kissová Ema | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | |||||
23 | Kolodžejová Lea | 03.06. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
24 | Konopková Nela | 05.06. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
25 | Košútová Lara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
26 | Krajmer Karolína | 30.05. 2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | |||||
27 | Kubalová Lilien | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
28 | Kušnírová Lívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
29 | Lalíková Michaela | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
30 | Lukacková Nela | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
31 | Martinková Katarína | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
32 | Méryová Nina | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
33 | Michaľáková Soňa | 03.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
34 | Morháčová Miriam | 10.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | |||||
35 | Palanová Adela | 28.04. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
36 | Palenčíková Petra | 05.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
37 | Petríková Dominika | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
38 | Pindúrová Vivien | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
39 | Planická Stella | 05.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
40 | Podolská Diana | 07.05. 2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | |||||
41 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
42 | Rogulski Bianka | 16.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
43 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
44 | Sabová Sofia Mia | 25.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
45 | Scheberová Lucia | 05.05. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
46 | Skupeňová Nina | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
47 | Stanková Sophia Laura | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
48 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
49 | Tomašovičová Lea | 18.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
50 | Trabalíková Monika | 28.04. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
51 | Troshyna Mariia | 15.05. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
52 | Valenčíková Diana | 09.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
53 | Vasilisková Veronika | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
54 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
55 | Zathurecká Zoja | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
56 | Žiaková Lucia | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
57 | Zitová Tamara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šteinerová Sarah | 11.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 108 | |||||
2 | Tarasseková Dominika | 14.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 288 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Chovancová Laura | 10.06. 2024 18:00 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
2 | Janáčiková Petra | 10.06. 2024 19:47 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
3 | Kozmová Lujza | 12.06. 2024 18:48 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
4 | Pavlovičová Dominika | 09.06. 2024 18:07 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
5 | Rábeková Rebeka | 07.06. 2024 13:11 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
6 | Rišiaňová Bianka | 21.05. 2024 20:46 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 |