Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 01.07.2024 | Termín do: | 03.07.2024 | |
Kontakt: | Jana Michalková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911050444, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 30.06.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 30.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 28.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bab Viktória Terézia | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
3 | Babincová Sofia | 09.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
4 | Burík Anna | 09.05. 2024 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | |||||
5 | Capandová Alexandra | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
6 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
7 | Dimitrova Andrea | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
8 | Hargašová Sofia | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
9 | Hollá Alexandra | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | TK 77 Skalica | 113 | |||||
10 | Kadlečíková Simona | 16.05. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
11 | Kinderová Liliana | 02.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
12 | Kubalová Lilien | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
13 | Kyjaci Sofia | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
14 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Mikocziová Petra | 31.05. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
16 | Mračnová Karin | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
17 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
18 | Nemec Timea Tara | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
19 | Parízeková Laura | 18.05. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
20 | Planická Stella | 11.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
21 | Rábeková Rebeka | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
22 | Rogulski Bianka | 16.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
23 | Ružičková Charlotte Chloe | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | |||||
24 | Ščibranová Nela | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
25 | Sláviková Lea | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
26 | Švagrová Kristýna | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | |||||
27 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
28 | Ten Sofiia | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
29 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
30 | Zitová Tamara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |