Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 18.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 17.07.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
2 | Bairo Dylan | 27.05. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
3 | Benian Oskar | 13.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
4 | Bíly Pavol | 29.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
5 | Bognár Simon | 07.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
6 | Budoš Lukáš | 28.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | |||||
7 | Bušniak Michal | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
8 | Czinege Norbert | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
9 | Czinege Richard | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
10 | Faga Sebastián | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||||
11 | Fano Alex Adam | 20.05. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
12 | Gallo Samuel | 13.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
13 | Gramblička Adam | 08.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
14 | Hron Alex Maximilián | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
15 | Jáger Matúš | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||||
16 | Jankech Michael | 18.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
17 | Jasenák Lukáš | 23.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
18 | Jendrejský Nicolas | 20.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
19 | Kecskés Oliver | 02.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
20 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
21 | Kolodžej Filip | 23.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
22 | Krahulec Martin | 12.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | |||||
23 | Krajčovič Tomáš | 02.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
24 | Kučera Richard | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
25 | Luhový Ivan | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
26 | Marko Martin | 10.06. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
27 | Matunák Martin | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
28 | Matušík Lukáš | 12.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
29 | Medveď Jakub | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
30 | Medveď Maroš | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
31 | Melaga Samuel | 24.05. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
32 | Michalka Jakub | 10.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
33 | Mikuš Michal | 22.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
34 | Naňák Daniel | 27.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
35 | Oles Nikolas | 11.06. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
36 | Paulík Martin | 31.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
37 | Paulovič Nikolas | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
38 | Pleško Richard | 03.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
39 | Rampach Šimon | 10.06. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
40 | Rodek Alex | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
41 | Slávik Daniel | 08.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
42 | Sobihard Peter | 26.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
43 | Solčan Adam | 08.06. 2024 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | |||||
44 | Srpoň Martin | 01.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
45 | Šuchter Martin | 13.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
46 | Talian Patrik | 19.05. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | |||||
47 | Turóci Timotej | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
48 | Urban Filip | 10.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
49 | Urbánoš Filip | 04.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | |||||
50 | Valko Samuel | 26.05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
51 | Vancu Adrian | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
52 | Vanta Michal | 18.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
53 | Vateha Matúš | 09.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | |||||
54 | Volník Nicholas | 30.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
55 | Vrba Miloslav | 20.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
56 | Zelenák Ivan | 22.05. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |