Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110089 - NTC Košice | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Popradská 84, Košice | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jedinák Peter (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Záborský Tomáš (A) | |||
Termín od: | 10.06.2024 | Termín do: | 14.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Jedinák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905586655, | |||
Kontakt e-mail: | tkmladost@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 48 | 24 | - | 09.06.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie dorastenky | 48 | 24 | - | 09.06.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 10. 6. 2024 - mailom do 10.00 hod. alebo osobne do 12.00 hod.
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 15.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Andrejková Sophia | 23.04. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Bab Viktória Terézia | 16.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
5 | Balážová Ella | 27.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
6 | Barháčová Sofia | 17.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 37 | |||||
7 | Belanská Lea | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 26 | |||||
8 | Bereczková Lenka | 15.04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
9 | Bočáková Nina | 29.04. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
10 | Bodiová Karolína | 22.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 90 | |||||
11 | Bohunčáková Stela | 27.04. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
12 | Bojkunová Martina | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
13 | Capandová Alexandra | 23.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
14 | Červenková Sofia | 18.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
15 | Cinkaničová Stella | 20.04. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | |||||
16 | Daubnerová Ivana | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
17 | Demčáková Nella Sofie | 10.05. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
18 | Depešová Soňa | 15.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 5 | |||||
19 | Dimitrova Andrea | 10.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
20 | Erdélyi Olívia | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
21 | Farkašová Nikola | 21.04. 2024 | 2009 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 47 | |||||
22 | Ferancová Agnes | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
23 | Gálik Kayla Leah | 13.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
24 | Gašparíková Sofia | 04.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
25 | Georgievska Hana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
26 | Gombáriková Lea | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 132 | |||||
27 | Grigeľová Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
28 | Gross Timea | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | |||||
29 | Hargašová Sofia | 16.04. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
30 | Herdická Nicole Emma | 13.05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
31 | Hlucháňová Nela | 15.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
32 | Chovancová Laura | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
33 | Janáčiková Petra | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
34 | Kadlečíková Diana | 06.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
35 | Kamenská Viktória | 10.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | |||||
36 | Klieštencová Klára | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
37 | Kočišová Sofia Rachel | 28.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 60 | |||||
38 | Košútová Lara | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
39 | Kováčová Emília | 26.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
40 | Kubalová Kristína | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
41 | Kuriľáková Nela | 19.04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
42 | Kužilová Kristína | 13.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 110 | |||||
43 | Kyjaci Sofia | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
44 | Lalíková Michaela | 14.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
45 | Markošová Tereza | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
46 | Martinková Katarína | 12.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
47 | Méryová Nina | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
48 | Mihalovičová Sofia | 19.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
49 | Michaľáková Soňa | 03.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
50 | Mokrá Vanesa | 18.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
51 | Mrázová Vanesa | 23.04. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
52 | Novotná Simona | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
53 | Palanová Adela | 07.05. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
54 | Palenčíková Petra | 05.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
55 | Pauková Sofia | 29.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
56 | Petríková Dominika | 14.04. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
57 | Pohánková Mia | 09.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 81 | 4 | ||||
58 | Priesterová Miroslava | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
59 | Rábeková Rebeka | 10.04. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
60 | Rablánska Flóra | 30.04. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
61 | Rišiaňová Bianka | 23.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
62 | Rogulski Bianka | 16.04. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
63 | Rusnačková Riana | 10.04. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 179 | |||||
64 | Sedláková Sofia | 24.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
65 | Sevald Nikol | 14.04. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | |||||
66 | Scheberová Lucia | 15.04. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
67 | Siváková Adela | 10.05. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 88 | |||||
68 | Skalická Ela | 04.05. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 | |||||
69 | Skupeňová Nina | 16.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
70 | Stanková Sophia Laura | 12.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
71 | Šteinerová Sarah | 23.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 108 | |||||
72 | Uhrínová Simona | 05.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
73 | Valenčíková Diana | 21.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
74 | Vallová Karin | 14.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
75 | Vasilisková Veronika | 19.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
76 | Weissová Ema | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
77 | Zathurecká Zoja | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
78 | Zimenová Lujza | 07.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | |||||
79 | Zitová Tamara | 08.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šebáková Tamara | 30.05. 2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 | |||||
2 | Fereková Emma | 30.05. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 104 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čaplovičová Nina | 21.05. 2024 09:03 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | |||||
2 | Košická Nina | 30.05. 2024 21:26 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
3 | Kubalová Lilien | 30.05. 2024 16:55 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Lenártová Lara | 24.05. 2024 20:49 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 251 | |||||
5 | Pavlovičová Dominika | 23.05. 2024 10:51 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | |||||
6 | Petrášová Diana | 31.05. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
7 | Rešovská Daniela | 24.04. 2024 10:48 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | |||||
8 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 20:24 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
9 | Šarišská Laura | 08.05. 2024 10:42 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 94 | |||||
10 | Ščibranová Nela | 30.05. 2024 09:42 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
11 | Uherčíková Alena | 20.05. 2024 20:57 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 |