Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Holub Ivan (A) | Počet dvorcov: | 12 | |
Zástupca rozhodcu: | Baláž Milan (A) | |||
Termín od: | 10.06.2019 | Termín do: | 14.06.2019 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 06. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší dorastenci | 48 | 24 | - | 10.06.2019 9:15 | v mieste konania |
mladšie dorastenky | 48 | 24 | - | 10.06.2019 10:45 | v mieste konania |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis, organizačný výbor, nominačné kritériá na letné ME 2019, správa
VR: Ivan Holub, ZVR: Milan Baláž
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Almási A. Žilkay F. | ||||
7:5 6:2 | |||||
2. | Keľo P. Marošík N. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Krošlák J. Dao D. | ||||
6:4 7:5 | |||||
4. | Kučera P. Verčík I. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 20 | ||||
2 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 23 | ||||
3 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 25 | ||||
4 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 29 | ||||
5 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 30 | ||||
6 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 31 | ||||
7 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
8 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 35 | ||||
9 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 38 | ||||
10 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 39 | ||||
11 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 40 | ||||
12 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 42 | ||||
13 | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 42 | ||||
14 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 49 | ||||
15 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 51 | ||||
16 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 58 | ||||
17 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 60 | ||||
18 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 61 | ||||
19 | Palčo Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
20 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 65 | ||||
21 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 67 | ||||
22 | Jergič Daniel | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 68 | ||||
23 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 70 | ||||
24 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 71 | ||||
25 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 72 | ||||
26 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
27 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 76 | ||||
28 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
29 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 82 | ||||
30 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
31 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 90 | ||||
32 | Škoda David | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 92 | ||||
33 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 93 | ||||
34 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
35 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 107 | ||||
36 | Čistý Maximilián | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | VTC Pezinok | 114 | ||||
37 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 119 | ||||
38 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | 121 | ||||
39 | USP | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 133 | |||
40 | WC | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 138 | |||
41 | WC | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 149 | |||
42 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 181 | ||||
43 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 188 | ||||
44 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 224 | ||||
45 | USP | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 241 | |||
46 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 319 | ||||
47 | WC | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
48 | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jerlija Samuel | 24. 03. 2019 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 79 | |||||
2 | Kubovič Rastislav | 15. 11. 2018 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | 87 | |||||
3 | Šuba Marek | 25. 12. 2018 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 104 | |||||
4 | Garaj Bruno | 26. 11. 2018 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | |||||
5 | Papuščák Šimon | 26. 11. 2018 | 2005 | M | TKM Martin | 118 | |||||
6 | Ondrášik Adam | 12. 05. 2019 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 121 | |||||
7 | Petráš David | 26. 11. 2018 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 121 | |||||
8 | Sabol Pavol | 09. 05. 2019 | 2003 | M | TK Petržalka | 126 | |||||
9 | Ondruš Dávid | 19. 11. 2018 | 2004 | M | TC Topoľčany | 145 | |||||
10 | Dubeň Matúš | 26. 11. 2018 | 2004 | M | TK Žilina | 145 | |||||
11 | Srnánek Martin | 12. 03. 2019 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 149 | |||||
12 | Kovalík Jakub | 10. 05. 2019 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 153 | |||||
13 | Blažo Marek | 15. 11. 2018 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 154 | |||||
14 | Cimra Martin | 15. 11. 2018 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 170 | |||||
15 | Macháč Max Mikuláš | 19. 04. 2019 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 178 | |||||
16 | Laca Martin | 21. 05. 2019 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 181 | |||||
17 | Sepeši Bastien | 26. 11. 2018 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 196 | |||||
18 | Halahija Nathan André | 20. 11. 2018 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 210 | |||||
19 | Ferenc Michal | 29. 11. 2018 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 213 | |||||
20 | Puškáč Adrian | 16. 11. 2018 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 229 | |||||
21 | Chovanec Jakub | 17. 11. 2018 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 229 | |||||
22 | Rosa Alex | 17. 05. 2019 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
23 | Mišenka Dodi | 22. 11. 2018 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 241 | |||||
24 | Uličný Oliver | 13. 12. 2018 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 246 | |||||
25 | Kutný Oskar | 01. 05. 2019 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 246 | |||||
26 | Králik Jakub | 07. 05. 2019 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 251 | |||||
27 | Kido Matúš | 20. 03. 2019 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 251 | |||||
28 | Safko Sebastián Jonáš | 17. 03. 2019 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 251 | |||||
29 | Naňo Marek | 14. 05. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 265 | |||||
30 | Majorský Adam | 22. 11. 2018 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 274 | |||||
31 | Adamovič Adam | 15. 12. 2018 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 313 | |||||
32 | Hulín Patrik | 21. 04. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 319 | |||||
33 | Černák Andrej | 30. 11. 2018 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 319 | |||||
34 | Rogulski Yannik | 22. 05. 2019 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 319 | |||||
35 | Melaga Samuel | 02. 04. 2019 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Krnáč Samuel | 05. 06. 2019 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 195 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daniška Dávid | 19. 05. 2019 22:21 | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | 55 | ||||
2 | Držiak Jakub Oskar | 18. 04. 2019 20:57 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 107 | ||||
3 | Hubinský Július | 02. 05. 2019 11:40 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 319 | ||||
4 | Imrišek Lukáš | 31. 05. 2019 23:32 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Jakubovič Xavier | 06. 06. 2019 10:38 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 319 | ||||
6 | Jaroščák Maximilián | 10. 06. 2019 09:47 [N] | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 319 | ||||
7 | Kožiak Martin | 05. 06. 2019 20:12 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 100 | ||||
8 | Kravec Vladimír | 05. 06. 2019 18:46 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 97 | ||||
9 | Naď Peter | 10. 06. 2019 08:44 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 52 | ||||
10 | Novák Kristián Jakub | 04. 06. 2019 20:35 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 219 | ||||
11 | Novák Maxim | 06. 06. 2019 20:51 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 91 | ||||
12 | Paulík Martin | 20. 05. 2019 16:23 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Schwarc David | 05. 05. 2019 12:06 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
14 | Šimák Adam | 07. 06. 2019 20:12 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 106 | ||||
15 | Šramko Marcel | 12. 05. 2019 21:08 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 64 |