Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimová Petra (A) | |||
Termín od: | 06.08.2020 | Termín do: | 09.08.2020 | |
Kontakt: | Ivan Orviský | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905552465, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.orvisky@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 05.08.2020 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 05.08.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Orviský Ivan, ZVR: Šimová Petra
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Michalčíková B. Félixová S. | ||||
6:2 6:4 | |||||
2. | Žabková K. Šramková T. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
2 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
3 | USP | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||
4 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
5 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
6 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
7 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
8 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
9 | Šimová Hana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 23 | ||||
10 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 24 | ||||
11 | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
12 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
13 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
14 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
15 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
16 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
17 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
18 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
19 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
20 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
21 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
22 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
23 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
24 | Chládeková Martina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 66 | ||||
25 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
26 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
27 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
28 | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
29 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | ||||
30 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
31 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
32 | Ďuricová Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 91 | ||||
33 | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | ||||
34 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
35 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | ||||
36 | USP | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | |||
37 | USP | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 123 | |||
38 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
39 | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | ||||
40 | STZ | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | |||
41 | USP | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | |||
42 | USP | Kizeková Mia | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 268 | |||
43 | STZ | Simonová Sarah | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | |||
44 | STZ | Dosedlová Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
45 | STZ | Cíleková Nicol | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||
46 | STZ | Polačiková Aneta | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||
47 | USP | Křenová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kúpele Piešťany | ||||
48 | WC | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balážová Lucia | 11. 07. 2020 20:57 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 194 | ||||
2 | Beláňová Ela | 03. 08. 2020 07:52 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | ||||
3 | Belanská Lea | 04. 08. 2020 21:06 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | ||||
4 | Bjerregaard Annika | 05. 08. 2020 08:09 | 2007 | D-d | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
5 | Borguľová Sandra | 04. 08. 2020 23:39 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
6 | Borš Ella | 02. 06. 2020 20:23 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
7 | Flimelová Kristína | 02. 08. 2020 19:18 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
8 | Gross Timea | 02. 08. 2020 19:27 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
9 | Hecht Annabelle | 18. 07. 2020 10:29 | 2006 | D-d | TK ŠTK Šamorín | 242 | ||||
10 | Hetešová Sophie | 04. 08. 2020 07:49 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
11 | Hozdeková Victória | 04. 08. 2020 17:32 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
12 | Hradecká Lucia | 03. 08. 2020 14:19 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
13 | Hrbáňová Simona | 08. 06. 2020 10:14 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
14 | Jakubcová Katarína | 03. 08. 2020 20:15 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
15 | Jalčová Diana | 31. 07. 2020 09:49 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
16 | Karasová Emma | 03. 08. 2020 09:11 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
17 | Kolodžejová Lea | 01. 08. 2020 16:38 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
18 | Konopková Nela | 04. 08. 2020 12:46 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
19 | Koppová Natália | 02. 08. 2020 11:10 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
20 | Košecká Gabriela | 05. 08. 2020 08:17 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | ||||
21 | Kucbelová Kristína | 04. 08. 2020 20:08 | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
22 | Lišková Ema | 03. 08. 2020 19:28 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
23 | Margočová Lara | 31. 07. 2020 21:34 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
24 | Matúšová Natália | 03. 08. 2020 18:39 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | ||||
25 | Mokrá Vanesa | 02. 08. 2020 08:15 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | |||||
26 | Mravcová Ema | 05. 08. 2020 08:24 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
27 | Oráviková Klára | 02. 08. 2020 11:02 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | ||||
28 | Pauková Sofia | 30. 07. 2020 08:24 | 2008 | D-d | TK Rajec | 72 | ||||
29 | Petrovičová Nella | 01. 08. 2020 17:19 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
30 | Pirohová Dominika | 04. 08. 2020 20:27 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
31 | Podolská Diana | 01. 08. 2020 10:16 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | ||||
32 | Sazonová Evelina | 28. 07. 2020 07:27 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
33 | Štibrányová Natália | 03. 08. 2020 15:25 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
34 | Šuchterová Nikki | 02. 08. 2020 07:48 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | ||||
35 | Šupová Kali | 31. 07. 2020 15:47 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
36 | Surovčíková Nina | 04. 08. 2020 08:55 | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
37 | Tomašovičová Lea | 05. 08. 2020 08:52 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 215 | ||||
38 | Tóth Lilla | 03. 08. 2020 10:05 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
39 | Tóthová Zina | 09. 07. 2020 16:47 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
40 | Veselský Stella Rozalia | 06. 08. 2020 08:25 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 |