Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová ulica pri futbalovom ihrisku | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | neregistrovaný rozhodca (A) | |||
Termín od: | 14.07.2020 | Termín do: | 16.07.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Lukáš Kordoš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421904141115, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.kordos@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 13.07.2020 10:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 13.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kordoš Lukáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Simonová Sophia | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gajdošová Michaela | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Sedláková Sofia | ||||
6:4 6:7(5) 6:2 | |||||
6. | Farkas Liana | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Weissová Ema | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Berceliová Emma | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Dosedlová Nela | ||||
4:6 6:4 6:2 | |||||
12. | Tóthová Zina | 32 16 8 SF F | |||
13. | Nagy Natália | ||||
6:1 6:0 | |||||
14. | Mrvová Viktória | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Gažúrová Petra | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Macáková Lilien | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kupcová Alžbeta | ||||
1:6 6:3 6:3 | |||||
20. | Bégerová Natália | 32 16 8 SF F | |||
21. | Mončeková Sára | ||||
6:1 6:3 | |||||
22. | Hrbáňová Simona | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Čambálová Ema | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Skukálková Sára | 32 16 8 SF F | ||
27. | Simonová Sarah | ||||
6:2 6:4 | |||||
28. | Tušková Lucia | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Fränklová Ela | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Gubík Amanda | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Skukálková S. Čambálová E. | ||||
4:6 6:3 10:2 | |||||
2. | Tóthová Z. Weissová E. | 8 SF F | |||
3. | Simonová S. Simonová S. | ||||
6:3 6:3 | |||||
4. | Gubík A. Macáková L. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
2 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 53 | ||||
3 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
4 | Čambálová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
5 | Skukálková Sára | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 119 | ||||
6 | Gažúrová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 149 | ||||
7 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 170 | ||||
8 | USP | Macáková Lilien | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenis Club Nové Zámky | 170 | |||
9 | Bégerová Natália | 31.10.2025 | 2006 | D-d | VTC Pezinok | 176 | ||||
10 | Fränklová Ela | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
11 | Tóthová Zina | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
12 | Hrbáňová Simona | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
13 | Simonová Sarah | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
14 | Farkas Liana | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
15 | Dosedlová Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
16 | Mončeková Sára | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Meteor Hlohovec | |||||
17 | Kupcová Alžbeta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
18 | USP | Tušková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC DRACI Matúškovo | ||||
19 | USP | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | ||||
20 | Nagy Natália | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | |||||
21 | USP | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | ||||
22 | Mrvová Viktória | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | No Worry Galanta |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bjerregaard Annika | 13. 07. 2020 07:51 | 2007 | D-d | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
2 | Borš Ella | 02. 06. 2020 20:22 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
3 | Cíleková Nicol | 02. 07. 2020 20:00 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
4 | Daubnerová Ivana | 12. 07. 2020 19:50 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Hrnčiarová Natália | 09. 06. 2020 16:52 | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 226 | ||||
6 | Chudová Michaela | 03. 07. 2020 23:42 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
7 | Kovács Emese | 13. 07. 2020 08:50 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | |||||
8 | Lišková Ema | 12. 07. 2020 15:44 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
9 | Matúšová Natália | 11. 07. 2020 21:10 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | ||||
10 | Medviďová Katarína | 09. 07. 2020 11:13 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
11 | Megová Barbora | 07. 07. 2020 09:37 | 2007 | D-d | TC DRACI Matúškovo | |||||
12 | Moussa Yasmine | 13. 07. 2020 07:33 | 2008 | D-d | TC Topoľčany | |||||
13 | Ondíková Sofia | 12. 07. 2020 21:12 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 242 | ||||
14 | Oráviková Klára | 11. 07. 2020 20:54 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | ||||
15 | Polačiková Aneta | 12. 07. 2020 12:47 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
16 | Šatánková Valentína | 13. 07. 2020 06:11 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
17 | Sazonová Evelina | 13. 07. 2020 08:32 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
18 | Sopková Lucia | 12. 07. 2020 21:55 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
19 | Štibrányová Natália | 08. 07. 2020 18:57 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
20 | Švorcová Stella Izabela | 12. 07. 2020 23:17 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
21 | Vallová Karin | 22. 06. 2020 22:55 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
22 | Vavrová Yasmin | 06. 07. 2020 20:57 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
23 | Veselský Stella Rozalia | 12. 07. 2020 09:44 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 |