Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový areál Janského 1, Spišská nová Ves | |||
Trieda: | Letné regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 13.06.2020 | Termín do: | 16.06.2020 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | VsTZ |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 12.06.2020 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Sedlák Vavrinec, ZVR: Sedlák Vavrinec, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Herdický P. Hlavinková L. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Jalčová D. Tóth L. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kuriľáková N. Cinkaničová S. | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Martinková K. Maruščáková Z. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Lešková N. Herdický A. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kozmová L. Dvorožňáková N. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Straková S. Nazadová B. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Herdická N. Herdická V. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Urbanová J. Schmognerová K. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Kačmáriková T. Hlavajová T. | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Šuchterová N. Gross T. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Jánošíková N. Šaranová T. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Gonosová E. Smoleňová N. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Kolesárová J. Ferjaková K. | 32 16 8 SF F | |||
27. | Chrenková V. Harviščáková T. | ||||
6:4 6:1 | |||||
28. | Hrustičová A. Orinčáková E. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Dubcová E. Štepitová N. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kolodžejová L. Podolská D. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
2 | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 18 | ||||
3 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
4 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
5 | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
6 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | ||||
7 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
8 | Dvorožňáková Nina | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | 37 | ||||
9 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
10 | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 52 | ||||
11 | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 64 | ||||
12 | Lešková Natália | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 67 | ||||
13 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
14 | Herdická Vanessa Mia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | ||||
15 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
16 | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 84 | ||||
17 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
18 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 105 | ||||
19 | REG | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 105 | |||
20 | Jánošíková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 112 | ||||
21 | USP | Straková Simona | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 176 | |||
22 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 176 | ||||
23 | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 205 | ||||
24 | Šebáková Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 205 | ||||
25 | Vislocká Vanessa Mária | 31.10.2025 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 215 | ||||
26 | Šuchterová Nikki | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | ||||
27 | Herdický Alexandra Sofia | 31.10.2022 !!! | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 252 | ||||
28 | Orinčáková Ester | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 252 | ||||
29 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
30 | Nazadová Bianka | 31.10.2025 | 2007 | D-d | 1.TC Humenné | 272 | ||||
31 | Fekete Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 272 | ||||
32 | Hovancová Adriana | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 272 | ||||
33 | NVK | Hrustičová Anett | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 272 | |||
34 | Hlavajová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
35 | Loy Viktória | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
36 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
37 | Schmognerová Karolína | 31.10.2023 !!! | 2008 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
38 | Kačmáriková Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
39 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
40 | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
41 | Urbanová Janka | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
42 | Pencáková Paulína | 31.10.2021 !!! | 2009 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
43 | NVK | Harviščáková Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | ||||
44 | Chrenková Viktoria | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
45 | Šarišská Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
46 | USP | Jurčišinová Sára | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | ||||
47 | REG | Šaranová Tereza | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK F1 Poprad |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Demečková Dáša | 07. 06. 2020 17:23 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 71 | ||||
2 | Gerberyová Zuzana | 10. 06. 2020 21:41 | 2007 | D-d | TK F1 Poprad | 272 | ||||
3 | Vargová Nina | 08. 06. 2020 21:55 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |