Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubská Eva (B) | |||
Termín od: | 04.07.2020 | Termín do: | 06.07.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 03.07.2020 11:30 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 03.07.2020 11:15 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Porubská Eva
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Ptáčková P. Samková V. | ||||
6:2 6:1 | |||||
2. | Ifailova S. Jánošíková J. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hubeková Emma | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Zohor | 29 | ||||
2 | Samková Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 50 | ||||
3 | Pantelič Anastassia | 31.10.2022 !!! | 1998 | Ž | TK Petržalka | 51 | ||||
4 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 59 | ||||
5 | Hrabovská Laura | 31.10.2024 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 84 | ||||
6 | Chramcová Victoria | 31.10.2022 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
7 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | ||||
8 | Nemravová Lýdia | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Vrútky | 130 | ||||
9 | Škodáčková Katarína | 31.10.2024 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 151 | ||||
10 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
11 | Jánošíková Jana | 31.10.2024 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 185 | ||||
12 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 192 | ||||
13 | Kopáčiková Kristína | 31.10.2024 | 1997 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 209 | ||||
14 | Ftorková Ella | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 219 | ||||
15 | USP | Porubská Tereza | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 219 | |||
16 | USP | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 219 | |||
17 | Jarošíková Alexandra | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
18 | Pataiová Vivien | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TK SAAG Šahy | 219 | ||||
19 | Tomášová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | |||||
20 | Balontayová Lucia | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
21 | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
22 | Mráziková Kristína | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
23 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | |||||
24 | Moravanská Klára | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
25 | Valitova Arina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
26 | Lašáková Lilien | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
27 | USP | Kuksina Kristina | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
28 | USP | Kožlejová Karin | 31.10.2021 !!! | 1999 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
29 | USP | Ifailova Sofia | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
30 | USP | Košanová Katarína | 31.10.2021 !!! | 2000 | Ž | TK Slovan Bratislava | ||||
31 | USP | Sasáková Simona | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | ||||
32 | USP | Kalašová Nina | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balková Lenka | 01. 07. 2020 20:53 | 1997 | Ž | TK Žilina | |||||
2 | Bjerregaard Claudia | 30. 06. 2020 17:14 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
3 | Bolebruchová Ema | 02. 07. 2020 22:44 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 35 | ||||
4 | Danišková Kristína | 02. 07. 2020 12:37 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 219 | ||||
5 | Gedayová Michaela | 30. 06. 2020 17:57 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Hrabovská Karolína | 02. 07. 2020 08:03 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 192 | ||||
7 | Kmošková Barbora | 02. 07. 2020 11:07 | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
8 | Kramárová Ivana | 29. 06. 2020 20:01 | 1996 | Ž | STK Martin Priekopa | 209 | ||||
9 | Kusý Alzugaray Janika | 29. 06. 2020 10:33 | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 39 | ||||
10 | Odorová Emma | 02. 07. 2020 17:38 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
11 | Plachyová Timea | 13. 06. 2020 14:04 | 2000 | Ž | TK Ladomerská Vieska | |||||
12 | Pleváková Ema | 28. 06. 2020 20:32 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 60 | ||||
13 | Polakovičová Adela | 02. 07. 2020 19:25 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
14 | Poldaufová Simona | 02. 07. 2020 17:43 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 219 | ||||
15 | Rečková Daniela | 30. 06. 2020 15:23 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | |||||
16 | Reisová Jana | 02. 07. 2020 15:32 | 1995 | Ž | TK Inter Bratislava | 124 | ||||
17 | Striešková Frederika | 28. 06. 2020 16:52 | 1999 | Ž | TK Zlaté Moravce | |||||
18 | Veličová Nina | 02. 07. 2020 19:50 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | |||||
19 | Vighová Nelly | 03. 07. 2020 08:43 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 100 |