Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4,04001 Košice | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dragun Anton (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Kurpas Martin (C) | |||
Termín od: | 07.12.2019 | Termín do: | 10.12.2019 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 06.12.2019 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Anton Dragun, ZVR: Martin Kurpas
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Chren Erik | ||||
6:0 6:0 | |||||
2. | Matia Kamil | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kirkov Mário | ||||
4:6 6:3 6:2 | |||||
4. | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lehet Jakub | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Krajčí Michal | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hudák Max | ||||
2:6 6:2 6:2 | |||||
8. | Hlaváč Roland | 32 16 8 SF F | |||
9. | Pavur Lukáš | ||||
6:4 6:3 | |||||
10. | Hrabkovský Jakub | 32 16 8 SF F | |||
11. | Majorský Adam | ||||
6:1 6:4 | |||||
12. | Buchala Marcel | 32 16 8 SF F | |||
13. | Lábaj Patrik | ||||
7:5 6:4 | |||||
14. | Samoši Peter | 32 16 8 SF F | |||
15. | Novák Kristián Jakub | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | Sura Ivan | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Hudák M. Chren E. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Stolárik S. Kirkov M. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Basa M. Sulaček J. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Safko S. Kožiak M. | ||||
2:6 6:1 10:6 | |||||
8. | Sura I. Smoleňák H. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Krajčí M. Lábaj P. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Kovalík J. Hlaváč R. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Novák D. Novák K. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Hrabkovský J. Samoši P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Chren Erik | 31.10.2021 !!! | 1996 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 28 | ||||
2 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 64 | ||||
3 | Buchala Marcel | 31.10.2025 | 1973 | SM 50 | TK DRANaM Košice | 68 | ||||
4 | REG | Lehet Jakub | 31.10.2025 | 1996 | M | TK Progres Prešov | 73 | |||
5 | Pavur Lukáš | 31.10.2024 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 80 | ||||
6 | Hlaváč Roland | 31.10.2024 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 86 | ||||
7 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 94 | ||||
8 | Kepič Tomáš | 31.10.2024 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 113 | ||||
9 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 142 | ||||
10 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 144 | ||||
11 | NVK | Jaščur Juraj | 31.10.2025 | 2001 | M | TK GSM Prešov | 170 | |||
12 | NVK | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 173 | |||
13 | Hrabkovský Jakub | 31.10.2021 !!! | 1998 | M | TK Dargov | 179 | ||||
14 | Samoši Peter | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Športvýroba Košice | 270 | ||||
15 | NVK | Fedorčík Samuel | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | TK GSM Prešov | 371 | |||
16 | Matia Kamil | 31.10.2022 !!! | 1989 | SM 35 | TK Sabinov | 481 | ||||
17 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 481 | ||||
18 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 481 | ||||
19 | REG | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 545 | |||
20 | Sulaček Juraj | 31.10.2025 | 1994 | M | TK DRANaM Košice | 545 | ||||
21 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 545 | ||||
22 | Majorský Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 545 | ||||
23 | Greš Andrej | 31.10.2021 !!! | 2000 | M | TK 1901 Spišská Nová Ves | |||||
24 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
25 | REG | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
26 | REG | Jáger Tomáš | 31.10.2025 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||
27 | Basa Michal | 31.10.2021 !!! | 1996 | M | TK Slovan Bardejovské Kúpele |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Novák Dávid Ján | 07. 12. 2019 | 1995 | M | TK DRANaM Košice | 545 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bottlik Richard | 03. 12. 2019 11:19 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
2 | Bujňák Ladislav | 03. 12. 2019 19:39 | 1993 | M | Tenisová akadémia Prešov | 152 | ||||
3 | Jerlija Samuel | 02. 12. 2019 10:00 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 93 | ||||
4 | Lupták Adam | 03. 12. 2019 19:39 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 135 | ||||
5 | Potaš Kevin | 05. 12. 2019 20:45 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 144 |