Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080050 - VTC Pezinok | |||
Názov turnaja: | VTC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Fraňa Kráľa 1/A, Pezinok | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Grič Peter (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Nemčovič František (C) | |||
Termín od: | 14.07.2020 | Termín do: | 17.07.2020 | |
Kontakt: | František Nemčovič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905356112, | |||
Kontakt e-mail: | fnemcovic10@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.07.2020 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.07.2020 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Grič Peter, ZVR: Nemčovič František
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Vargová Nina | ||||
6:4 6:1 | |||||
2. | Pavlechová Katarína | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Jašková A. Daubnerová N. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Bučič V. Perháčová T. | ||||
4:6 6:4 11:9 | |||||
4. | Potičná V. Petrovičová N. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Mayerová M. Lacková V. | |||
6:0 6:4 | |||||
6. | Čuboňová Ž. Švorcová K. | 16 8 SF F | |||
7. | Šurinová S. Stanová Z. | ||||
6:4 6:3 | |||||
8. | Gemzická A. Pavlechová K. | 16 8 SF F | |||
9. | Krivosudská L. Gavalcová T. | ||||
6:4 0:6 10:5 | |||||
10. | Cíleková L. Krajmer K. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Kerdíková S. Pláteníková E. | 16 8 SF F | ||
13. | Dobrucká N. Stolárová L. | ||||
7:5 7:6(4) | |||||
14. | Naňová G. Sameliaková K. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Drugdová S. Vargová N. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Daubnerová Nikola | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
2 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
3 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
4 | Jašková Anika | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
5 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
6 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
7 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
8 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
9 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
10 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
11 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
12 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
13 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
14 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
15 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | ||||
16 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
17 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
18 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
19 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
20 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
21 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
22 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
23 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
24 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
25 | STZ | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | |||
26 | STZ | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
27 | USP | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | |||
28 | STZ | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | |||
29 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
30 | USP | Uličná Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 | |||
31 | STZ | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | |||
32 | USP | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Forgáčová Sára | 15. 05. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | |||||
2 | Pavlíková Vladimíra | 29. 05. 2020 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | |||||
3 | Galovičová Laura | 24. 06. 2020 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | |||||
4 | Čelustková Klára | 22. 06. 2020 | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | |||||
5 | Hrabovská Karolína | 16. 05. 2020 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | |||||
6 | Kamenská Chiara | 20. 05. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||||
7 | Mudranincová Sofia | 25. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
8 | Polakovičová Adela | 18. 05. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
9 | Brandisová Emma | 10. 06. 2020 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | |||||
10 | Košlíková Viktoria Dominika | 28. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | |||||
11 | Vatrtová Ema | 07. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||||
12 | Buranská Nina | 03. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||||
13 | Borš Ella | 16. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | |||||
14 | Štvrtecká Silvia | 29. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | |||||
15 | Vallová Marianna | 18. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||||
16 | Kovarčíková Katarína | 25. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
17 | Molchanova Olga | 17. 06. 2020 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||||
18 | Kuksina Kristina | 23. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
19 | Nikolayeva Violeta | 18. 05. 2020 | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
20 | Ifailova Sofia | 26. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mráziková Karolína | 04. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 11. 07. 2020 20:22 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 12. 07. 2020 19:52 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
3 | Baraniaková Ema | 26. 06. 2020 07:41 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
4 | Baraniaková Terézia | 26. 06. 2020 07:42 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
5 | Barčíková Alexandra | 12. 07. 2020 09:38 | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
6 | Bauerová Ema | 12. 07. 2020 11:18 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | |||||
7 | Behúlová Bianca | 22. 06. 2020 22:48 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 106 | 3 | |||
8 | Bérešová Laura | 10. 07. 2020 21:30 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
9 | Bolebruchová Ema | 12. 07. 2020 22:05 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
10 | Čambálová Ema | 29. 06. 2020 11:22 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 289 | ||||
11 | Cvanciger Lilly | 11. 07. 2020 21:15 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
12 | Danišková Kristína | 12. 07. 2020 21:58 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
13 | Daňková Karolína | 09. 07. 2020 00:19 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
14 | Ďarmatiová Nina | 08. 07. 2020 16:11 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | ||||
15 | Dičérová Ema | 13. 07. 2020 07:31 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
16 | Feketeová Liliana | 13. 07. 2020 07:29 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
17 | Ferencová Veronika | 13. 07. 2020 00:47 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
18 | Garguláková Barbora | 29. 06. 2020 17:55 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
19 | Gergičová Alica | 12. 07. 2020 19:28 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
20 | Gombitová Alexandra | 09. 07. 2020 15:15 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
21 | Gombitová Ivana | 09. 07. 2020 15:13 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
22 | Gondorová Miriam | 24. 06. 2020 20:54 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
23 | Hradecká Lucia | 07. 07. 2020 19:52 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
24 | Hubinská Mária | 12. 07. 2020 23:28 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
25 | Jamrichová Renáta | 09. 07. 2020 12:47 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
26 | Jávorková Karin | 07. 07. 2020 17:15 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | ||||
27 | Kalašová Zuzana | 12. 07. 2020 11:02 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
28 | Kaňovská Sabína | 07. 07. 2020 06:09 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
29 | Karasová Emma | 10. 07. 2020 16:51 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
30 | Klanduchová Michaela | 06. 07. 2020 15:44 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
31 | Koppová Natália | 25. 06. 2020 21:00 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
32 | Košecká Gabriela | 09. 07. 2020 08:28 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
33 | Kotlíková Inez Maria | 25. 06. 2020 09:03 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
34 | Krajčovičová Ashley | 12. 07. 2020 12:10 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
35 | Kutešová Emma | 08. 07. 2020 22:12 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
36 | Kyseľová Nina | 07. 07. 2020 16:03 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
37 | Lukáčová Sandra | 08. 07. 2020 18:44 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
38 | Martináková Alexandra | 25. 06. 2020 13:35 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
39 | Marušinová Martina | 12. 07. 2020 16:43 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
40 | Mikocziová Petra | 26. 06. 2020 23:21 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | |||||
41 | Mravcová Ema | 10. 07. 2020 13:05 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
42 | Mrzenová Vanesa | 07. 07. 2020 08:57 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
43 | Nádaská Laura | 12. 07. 2020 20:26 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
44 | Paľovská Nina | 08. 07. 2020 08:04 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
45 | Panáková Veronika | 28. 06. 2020 17:19 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | 347 | ||||
46 | Pechová Anna Mária | 12. 07. 2020 17:21 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
47 | Pinková Lucia | 04. 07. 2020 12:09 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
48 | Pirohová Dominika | 27. 06. 2020 23:56 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
49 | Podolcová Viktória | 08. 07. 2020 11:19 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
50 | Poldaufová Simona | 12. 07. 2020 20:30 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
51 | Provazníková Agáta | 10. 07. 2020 22:41 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
52 | Rečková Daniela | 13. 07. 2020 05:34 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
53 | Šabíková Ana | 11. 07. 2020 19:31 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
54 | Šafárová Sophia Sara | 13. 07. 2020 12:35 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
55 | Šašková Karolína | 12. 07. 2020 13:11 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 108 | ||||
56 | Šimonová Nina | 12. 07. 2020 17:34 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
57 | Simonová Sophia | 13. 07. 2020 08:56 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
58 | Škvrndová Linda | 12. 07. 2020 22:05 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
59 | Slabá Natália | 12. 07. 2020 08:23 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
60 | Šramková Tamara | 11. 07. 2020 10:17 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
61 | Suchánková Sara | 12. 07. 2020 22:26 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
62 | Svatošová Miroslava | 09. 07. 2020 15:18 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
63 | Trebuňová Zuzana | 12. 07. 2020 21:25 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
64 | Valitova Arina | 06. 07. 2020 08:53 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
65 | Vancelová Zuzana | 12. 07. 2020 11:21 | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
66 | Vatlavicová Monika | 12. 07. 2020 21:53 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
67 | Vizváryová Veronika | 09. 07. 2020 07:34 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | ||||
68 | Žabková Kiara | 07. 07. 2020 20:09 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |