Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorova 4640/1, Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Dorčiak Miroslav (A) | |||
Termín od: | 23.11.2019 | Termín do: | 25.11.2019 | |
Kontakt: | Peter Vlčko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903687273, | |||
Kontakt e-mail: | vlcko77@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 11. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 22.11.2019 10:00 | TC Topoľčany |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Marcela Mokrá, ZVR: Miroslav Dorčiak
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mráziková Karolína | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kamenská Chiara | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Gedayová Michaela | ||||
6:1 6:0 | |||||
6. | Gavalcová Terézia | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Čuboňová Žofia | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Babíková Noemi | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Forgáčová Sára | ||||
6:2 6:1 | |||||
12. | Belanská Lea | 32 16 8 SF F | |||
13. | Polakovičová Adela | ||||
6:0 6:0 | |||||
14. | Lapšová Emma | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Stanová Zina | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Provazníková Agáta | 32 16 8 SF F | ||
19. | Krajčovičová Ashley | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Nováková Vanessa | 32 16 8 SF F | |||
21. | Hallová Ema | ||||
6:2 6:4 | |||||
22. | Pechová Anna Mária | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Šabíková Ana | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Garguláková Barbora | 32 16 8 SF F | ||
27. | Pavlíková Vladimíra | ||||
6:2 6:3 | |||||
28. | Žabková Kiara | 32 16 8 SF F | |||
29. | Šimonová Nina | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Tomášová Nina | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Nádaská Laura | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mráziková K. Čuboňová Ž. | |||
6:0 6:2 | |||||
2. | Belanská L. Pechová A. | 8 SF F | |||
3. | Kamenská C. Šimonová N. | ||||
6:2 2:6 10:6 | |||||
4. | Forgáčová S. Krajčovičová A. | 8 SF F | |||
5. | Nováková V. Žabková K. | ||||
6:4 6:1 | |||||
6. | Stanová Z. Provazníková A. | 8 SF F | |||
7. | Gavalcová T. Šabíková A. | ||||
6:2 6:1 | |||||
8. | (2) | Nádaská L. Garguláková B. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
2 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
3 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
4 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
5 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
6 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
7 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
8 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
9 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
10 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
11 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
12 | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
13 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
14 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
15 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
16 | Lapšová Emma | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | ||||
17 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
18 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
19 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
20 | Nováková Vanessa | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 159 | ||||
21 | Tomášová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 327 | ||||
22 | USP | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | ||||
23 | USP | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 20. 11. 2019 16:47 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Celušáková Nina | 17. 11. 2019 18:10 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
3 | Čuboňová Lucia | 19. 11. 2019 21:48 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 327 | ||||
4 | Danišková Kristína | 19. 11. 2019 11:21 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
5 | Daňková Karolína | 22. 11. 2019 08:40 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
6 | Daubnerová Nikola | 21. 11. 2019 20:51 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
7 | Dičérová Ema | 21. 11. 2019 21:37 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
8 | Gergičová Alica | 21. 11. 2019 22:52 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
9 | Mayerová Mia | 17. 11. 2019 22:21 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
10 | Mĺkva Terézia | 20. 11. 2019 19:39 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 250 | ||||
11 | Perháčová Terézia | 20. 11. 2019 15:24 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
12 | Podolcová Viktória | 21. 11. 2019 09:30 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
13 | Poldaufová Simona | 22. 11. 2019 07:44 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
14 | Potičná Vivienne | 18. 11. 2019 09:26 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
15 | Šramková Tamara | 18. 11. 2019 09:24 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
16 | Šurinová Simona | 21. 11. 2019 21:08 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
17 | Surová Tamara | 17. 11. 2019 20:15 | 2005 | Ž | TC MERY Academy Holíč | 289 | ||||
18 | Vizváryová Veronika | 19. 11. 2019 06:57 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 |