Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Denis (A) | |||
Termín od: | 05.01.2020 | Termín do: | 07.01.2020 | |
Kontakt: | Ján Lehet | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905451540, mobil - 0911931035, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 04.01.2020 9:00 | TK Progres Prešov |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Kičiň Denis
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Barillová Paula | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Košecká Gabriela | ||||
7:5 6:3 | |||||
4. | Kolesárová Ema | 32 16 8 SF F | |||
5. | Herdický Patrícia Zara | ||||
7:6(4) 6:4 | |||||
6. | Zaicová Daniela | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kozmová Lujza | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | (5-8) | Naňová Gabriela | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Haňdiaková Karin | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kamenská Chiara | ||||
6:1 6:4 | |||||
12. | Gombitová Alexandra | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vislocká Vanessa Mária | ||||
6:2 6:0 | |||||
14. | Feketeová Liliana | 32 16 8 SF F | |||
15. | Kalašová Zuzana | ||||
4:6 6:1 10:4 | |||||
16. | (5-8) | Klanduchová Michaela | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Cvanciger Lilly | |||
6:3 6:4 | |||||
18. | Fedáková Viktória | 32 16 8 SF F | |||
19. | Legátová Lucia | ||||
6:4 2:6 10:7 | |||||
20. | Pritchard Rachel Louise | 32 16 8 SF F | |||
21. | Lešková Natália | ||||
6:2 6:2 | |||||
22. | Pavlíková Vladimíra | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Stolárová Lenka | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Svatošová Miroslava | |||
6:0 6:0 | |||||
26. | Langová Emma | 32 16 8 SF F | |||
27. | Bučková Katarína | ||||
6:1 6:0 | |||||
28. | Mudranincová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
29. | Šimonová Nina | ||||
7:6(6) 6:2 | |||||
30. | Martinková Michaela | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Gombitová Ivana | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Barillová P. Stolárová L. | ||||
1:6 6:1 10:5 | |||||
2. | Svatošová M. Cvanciger L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | |||
2 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
3 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
4 | Stolárová Lenka | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | ||||
5 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
6 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
7 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
8 | Klanduchová Michaela | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
9 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
10 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
11 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
12 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 110 | ||||
13 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | ||||
14 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
15 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
16 | Šimonová Nina | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
17 | Martinková Michaela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 130 | ||||
18 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
19 | Legátová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 175 | ||||
20 | USP | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 180 | |||
21 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
22 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
23 | Vislocká Vanessa Mária | 31.10.2025 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 299 | ||||
24 | USP | Bučková Katarína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 347 | |||
25 | USP | Lešková Natália | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | ||||
26 | USP | Pritchard Rachel Louise | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Progres Prešov | ||||
27 | USP | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | ||||
28 | USP | Langová Emma | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Progres Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolodžejová Lea | 05. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 154 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Daňková Karolína | 01. 01. 2020 01:35 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
2 | Ferencová Veronika | 03. 01. 2020 12:26 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
3 | Gonosová Ester | 24. 11. 2019 17:34 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 127 | ||||
4 | Kačalová Renáta | 02. 01. 2020 13:31 | 2002 | Ž | TK GSM Prešov | 103 | ||||
5 | Kolesárová Vanessa | 03. 01. 2020 09:48 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | ||||
6 | Mihálová Slávka | 02. 01. 2020 12:25 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
7 | Perháčová Terézia | 02. 01. 2020 13:29 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
8 | Podolcová Viktória | 02. 01. 2020 11:49 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
9 | Poldaufová Simona | 31. 12. 2019 12:45 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
10 | Rybárová Katarína | 01. 01. 2020 13:50 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 211 | ||||
11 | Šabíková Ana | 02. 01. 2020 13:16 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
12 | Šafárová Sophia Sara | 03. 01. 2020 16:03 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
13 | Šepitková Timea | 03. 01. 2020 14:20 | 2005 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 217 | ||||
14 | Škvrndová Linda | 31. 12. 2019 14:20 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 |