Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | hotel SIMI , T.Lomnica 40, Vysoké Tatry | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Vlk Peter (K) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Lyach Ivan (B) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 17.12.2019 | |
Kontakt: | Igor Lupták | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907994801, | |||
Kontakt e-mail: | luptak@pspoprad.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Vlk Peter, ZVR: Lyach Ivan
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Smoleňová M. Bérešová L. | ||||
7:5 6:2 | |||||
2. | Gondorová M. Knapová T. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Knapová Tamara | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 13 | ||||
2 | USP | Smoleňová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 14 | |||
3 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
4 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
5 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
6 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
7 | Šafárová Sophia Sara | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
8 | Ferencová Veronika | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
9 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
10 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
11 | Stolárová Lenka | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 56 | ||||
12 | Cvanciger Lilly | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
13 | Celušáková Nina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
14 | Svatošová Miroslava | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
15 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
16 | Kačalová Renáta | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK GSM Prešov | 103 | ||||
17 | Fedáková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
18 | Zaicová Daniela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 110 | ||||
19 | Kolesárová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | ||||
20 | Kalašová Zuzana | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
21 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 127 | ||||
22 | Martinková Michaela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 130 | ||||
23 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 150 | ||||
24 | Potočňáková Ema | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK GSM Prešov | 167 | ||||
25 | NVK | Kolesárová Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | |||
26 | NVK | Legátová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 175 | |||
27 | USP | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | |||
28 | Bajusová Sofia | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 262 | ||||
29 | NVK | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 289 | |||
30 | REG | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | ||||
31 | NVK | Dvorožňáková Nina | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | ||||
32 | REG | Brestovičová Daniela | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Suchá Lujza | 24. 11. 2019 | 2005 | Ž | TK Dargov | 347 | |||||
2 | Pritchard Rachel Louise | 25. 11. 2019 | 2003 | Ž | TK Progres Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bérešová Laura | 14. 12. 2019 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
2 | Podolská Diana | 09. 12. 2019 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 190 | |||||
3 | Timková Tamara | 03. 12. 2019 | 2003 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 195 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čopianová Stela | 09. 12. 2019 20:40 | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 91 | ||||
2 | Gajdošíková Nina | 12. 12. 2019 23:23 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 195 | ||||
3 | Grešová Ivana | 12. 12. 2019 20:04 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 58 | ||||
4 | Kandravá Sára | 10. 12. 2019 20:15 | 2004 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 167 | ||||
5 | Kolodžejová Lea | 09. 12. 2019 18:44 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 154 | ||||
6 | Lukáčová Sandra | 06. 12. 2019 17:35 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
7 | Modlová Sofia Markéta | 12. 12. 2019 22:47 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 190 | ||||
8 | Rybárová Katarína | 08. 12. 2019 20:04 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 211 | ||||
9 | Šepitková Timea | 13. 12. 2019 06:58 | 2005 | Ž | ŠTK Poprad Veľká | 217 |