Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE JUNIORS CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Doležal Miloslav, ml. (A) | |||
Termín od: | 16.06.2020 | Termín do: | 19.06.2020 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 15.06.2020 11:15 | TC EMPIRE Trnava |
dorastenci | 48 | 24 | - | 15.06.2020 11:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Boleman Tomáš, ZVR: Doležal Miloslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Suchánková Sara | ||||
6:3 6:4 | |||||
2. | Pláteníková Ela | 64 32 16 8 SF F | |||
3. | Balus Irina | ||||
6:3 skr | |||||
4. | Mráziková Karolína | 64 32 16 8 SF F | |||
5. | Škvrndová Linda | ||||
6:3 6:0 | |||||
6. | Provazníková Agáta | 64 32 16 8 SF F | |||
7. | Koppová Natália | ||||
6:0 6:4 | |||||
8. | Vargová Nina | 64 32 16 8 SF F | |||
9. | Kerdíková Sandra Mária | ||||
4:6 6:0 6:0 | |||||
10. | Baraniaková Terézia | 64 32 16 8 SF F | |||
11. | Lacková Viktória | ||||
6:3 6:2 | |||||
12. | Drugdová Salma | 64 32 16 8 SF F | |||
13. | Gondorová Miriam | ||||
5:7 7:5 6:3 | |||||
14. | Valitova Arina | 64 32 16 8 SF F | |||
15. | Pavlechová Katarína | ||||
6:1 7:5 | |||||
16. | Baraniaková Ema | 64 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Suchánková S. Drugdová S. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Gombitová A. Gombitová I. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Valitova A. Lacková V. | ||||
6:3 6:3 | |||||
6. | Koppová N. Perháčová T. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kerdíková S. Vighová N. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Pláteníková E. Mráziková K. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Hrabovská K. Balontayová L. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Mayerová M. Sameliaková K. | ||||
6:0 6:4 | |||||
14. | Kyseľová N. Janigová P. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Gondorová M. Vancelová Z. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Trebuňová Z. Barillová P. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Stanová Z. Dobrucká N. | ||||
3:6 2:0 skr | |||||
20. | Čuboňová Ž. Švorcová K. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Provazníková A. Šabíková A. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Baraniaková E. Baraniaková T. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Nádaská L. Garguláková B. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Pavlechová K. Gemzická A. | ||||
6:3 6:1 | |||||
28. | Pirohová D. Félixová S. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Krajmer K. Michalčíková B. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Vargová N. Daubnerová N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | STZ | Suchánková Sara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | |||
2 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
3 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
4 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
5 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
6 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
7 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
8 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
9 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
10 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
11 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
12 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
13 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
14 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
15 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
16 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
17 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
18 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
19 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
20 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
21 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
22 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
23 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
24 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
25 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
26 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
27 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
28 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
29 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
30 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
31 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
32 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
33 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
34 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
35 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
36 | Rečková Daniela | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
37 | WC | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | |||
38 | STZ | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | |||
39 | STZ | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
40 | USP | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | |||
41 | STZ | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | |||
42 | STZ | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | |||
43 | USP | Grajciarová Nikola | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 | |||
44 | STZ | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | |||
45 | Gombitová Alexandra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | ||||
46 | USP | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 305 | |||
47 | USP | Molchanova Olga | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||
48 | USP | Valitova Arina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bučič Veronika | 07. 05. 2020 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | |||||
2 | Klanduchová Michaela | 14. 05. 2020 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | |||||
3 | Dičérová Ema | 26. 05. 2020 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | |||||
4 | Šramková Tamara | 10. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | |||||
5 | Forgáčová Sára | 29. 04. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | |||||
6 | Pavlíková Vladimíra | 06. 05. 2020 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | |||||
7 | Balontayová Lucia | 26. 04. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | |||||
8 | Galovičová Laura | 14. 05. 2020 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | |||||
9 | Karasová Emma | 04. 05. 2020 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
10 | Danišková Kristína | 23. 04. 2020 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | |||||
11 | Čelustková Klára | 16. 05. 2020 | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | |||||
12 | Gedayová Michaela | 13. 05. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | |||||
13 | Hrabovská Karolína | 16. 05. 2020 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | |||||
14 | Krajčovičová Ashley | 30. 04. 2020 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | |||||
15 | Kamenská Chiara | 02. 05. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||||
16 | Šimonová Nina | 05. 05. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | |||||
17 | Mravcová Ema | 27. 04. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||||
18 | Melicháčová Eliška | 13. 05. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | |||||
19 | Daňková Karolína | 04. 05. 2020 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | |||||
20 | Mrvová Natália | 01. 06. 2020 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 133 | |||||
21 | Hallová Ema | 23. 04. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | |||||
22 | Polakovičová Adela | 11. 05. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
23 | Martináková Alexandra | 28. 05. 2020 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | |||||
24 | Potičná Vivienne | 12. 05. 2020 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||||
25 | Dekanová Vanessa | 28. 05. 2020 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | |||||
26 | Vizváryová Veronika | 18. 05. 2020 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | |||||
27 | Poldaufová Simona | 23. 04. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | |||||
28 | Hetešová Sophie | 18. 05. 2020 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | |||||
29 | Buranská Nina | 16. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||||
30 | Petrovičová Nella | 14. 05. 2020 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||||
31 | Hradecká Lucia | 20. 05. 2020 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
32 | Žabková Kiara | 03. 05. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
33 | Nikolayeva Violeta | 18. 05. 2020 | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Daubnerová Nikola | 16. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | |||||
2 | Barčíková Alexandra | 10. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | |||||
3 | Ptáčková Patrícia | 07. 06. 2020 | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | |||||
4 | Plajová Nina | 03. 06. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | |||||
5 | Mudranincová Sofia | 05. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
6 | Pirohová Dominika | 16. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | |||||
7 | Brandisová Emma | 05. 06. 2020 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | |||||
8 | Vatrtová Ema | 07. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||||
9 | Mydlárová Barbora | 03. 06. 2020 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | 347 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Cíleková Laura | 15. 06. 2020 08:21 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
2 | Cvanciger Lilly | 13. 06. 2020 21:46 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
3 | Ďarmatiová Nina | 04. 06. 2020 22:18 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | ||||
4 | Fedáková Viktória | 09. 06. 2020 09:44 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
5 | Ferencová Veronika | 14. 06. 2020 22:26 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | ||||
6 | Jamrichová Renáta | 16. 06. 2020 15:34 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
7 | Jašková Anika | 03. 06. 2020 21:38 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
8 | Košecká Gabriela | 14. 06. 2020 19:59 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
9 | Kotlíková Inez Maria | 08. 06. 2020 15:28 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
10 | Krivosudská Lucia | 20. 05. 2020 14:35 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
11 | Lašáková Lilien | 02. 06. 2020 22:55 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | ||||
12 | Lukáčová Sandra | 13. 06. 2020 16:40 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
13 | Mihálová Slávka | 12. 06. 2020 18:44 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
14 | Mrzenová Vanesa | 13. 06. 2020 09:10 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
15 | Podolcová Viktória | 15. 06. 2020 09:51 [N] | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
16 | Šafárová Sophia Sara | 11. 06. 2020 09:57 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
17 | Šarinová Sára | 15. 06. 2020 19:15 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
18 | Svatošová Miroslava | 11. 06. 2020 21:51 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
19 | Svitková Sofia | 14. 06. 2020 21:19 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
20 | Zelníčková Radka | 10. 06. 2020 18:02 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 101 | 4 |