Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | NITRA OPEN 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 25.07.2020 | Termín do: | 29.07.2020 | |
Kontakt: | Marian Uhrík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0376533681, fax - 0376533681, mobil - 0903161446, | |||
Kontakt e-mail: | tknitra@tknitra.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 24.07.2020 09:30 | TK Slávia SPU Nitra |
dorastenky | 48 | 24 | - | 24.07.2020 09:30 | TK Slávia SPU Nitra |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Matuščín Pavel, ZVR: Uhrík Marián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Behúlová Bianca | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 106 | 3 | |||
2 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
3 | Ďarmatiová Nina | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | ||||
4 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 8 | ||||
5 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
6 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 10 | ||||
7 | Daubnerová Nikola | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
8 | Drugdová Salma | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
9 | Vargová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
10 | Jašková Anika | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
11 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
12 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
13 | Slabá Natália | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 26 | ||||
14 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
15 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
16 | Balus Irina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
17 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
18 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
19 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
20 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
21 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
22 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
23 | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 | ||||
24 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
25 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
26 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
27 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
28 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
29 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
30 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
31 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
32 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
33 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
34 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
35 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
36 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
37 | STZ | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | |||
38 | STZ | Cíleková Laura | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | |||
39 | USP | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | |||
40 | STZ | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | |||
41 | USP | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||
42 | STZ | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | |||
43 | USP | Gedayová Michaela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | |||
44 | USP | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | |||
45 | USP | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||
46 | STZ | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 305 | |||
47 | STZ | Jamrichová Renáta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | ||||
48 | USP | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Naňová Gabriela | 04. 06. 2020 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | |||||
2 | Bučič Veronika | 26. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | |||||
3 | Šramková Tamara | 18. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | |||||
4 | Svitková Sofia | 23. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | |||||
5 | Balontayová Lucia | 08. 06. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | |||||
6 | Kamenská Chiara | 02. 06. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||||
7 | Kurucová Nina | 25. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | |||||
8 | Mravcová Ema | 09. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||||
9 | Mudranincová Sofia | 06. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
10 | Polakovičová Adela | 31. 05. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
11 | Šimonová Alexandra | 02. 07. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | |||||
12 | Grajciarová Nikola | 06. 07. 2020 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 | |||||
13 | Lašáková Lilien | 02. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | |||||
14 | Vatrtová Ema | 07. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||||
15 | Gombitová Alexandra | 28. 06. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | |||||
16 | Žabková Kiara | 29. 05. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferencová Veronika | 15. 07. 2020 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 49 | |||||
2 | Šimonová Nina | 25. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | |||||
3 | Zapletalová Alexandra | 16. 07. 2020 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 | |||||
4 | Vallová Marianna | 12. 07. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barčíková Alexandra | 23. 07. 2020 09:55 | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
2 | Barillová Paula | 22. 07. 2020 17:45 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
3 | Bérešová Laura | 23. 07. 2020 19:20 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
4 | Bjerregaard Claudia | 24. 07. 2020 07:59 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
5 | Bolebruchová Ema | 24. 07. 2020 08:23 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
6 | Brandisová Emma | 11. 07. 2020 08:18 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
7 | Čuboňová Žofia | 23. 07. 2020 13:50 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
8 | Cvanciger Lilly | 23. 07. 2020 19:48 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
9 | Danišková Kristína | 16. 07. 2020 19:18 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
10 | Dičérová Ema | 24. 07. 2020 08:55 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
11 | Feketeová Liliana | 22. 07. 2020 19:48 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
12 | Garguláková Barbora | 24. 07. 2020 07:54 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
13 | Gavalcová Terézia | 23. 07. 2020 23:51 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
14 | Gondorová Miriam | 20. 07. 2020 11:32 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
15 | Grešová Ivana | 22. 07. 2020 07:59 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 58 | ||||
16 | Gubík Amanda | 19. 07. 2020 21:08 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | |||||
17 | Haňdiaková Karin | 22. 07. 2020 20:03 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
18 | Hrabovská Karolína | 19. 07. 2020 19:57 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
19 | Hubinská Mária | 23. 07. 2020 20:20 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
20 | Kalašová Zuzana | 23. 07. 2020 22:55 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | ||||
21 | Knapová Tamara | 11. 07. 2020 00:06 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 13 | ||||
22 | Kolesárová Ema | 20. 07. 2020 12:48 | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | ||||
23 | Koppová Natália | 23. 07. 2020 07:23 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | ||||
24 | Košecká Gabriela | 23. 07. 2020 12:50 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
25 | Kotlíková Inez Maria | 25. 06. 2020 09:14 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
26 | Krajčovičová Ashley | 22. 07. 2020 17:25 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
27 | Lukáčová Sandra | 21. 07. 2020 18:12 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
28 | Maščeníková Diana | 23. 07. 2020 10:31 | 2003 | Ž | 1.TC Humenné | 80 | ||||
29 | Mayerová Mia | 12. 07. 2020 00:18 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
30 | Méri Eszter | 23. 07. 2020 06:38 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 135 | 2 | |||
31 | Mihálová Slávka | 22. 07. 2020 08:31 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
32 | Michalčíková Bernadette | 23. 07. 2020 22:15 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | ||||
33 | Molchanova Olga | 23. 07. 2020 12:43 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | |||||
34 | Mrzenová Vanesa | 19. 07. 2020 22:14 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
35 | Paľovská Nina | 22. 07. 2020 20:55 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
36 | Pavlíková Vladimíra | 20. 07. 2020 09:10 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
37 | Pinková Lucia | 23. 07. 2020 11:42 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 46 | ||||
38 | Pirohová Dominika | 23. 07. 2020 23:55 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
39 | Plajová Nina | 22. 07. 2020 23:35 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | ||||
40 | Podolcová Viktória | 10. 07. 2020 10:26 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
41 | Poldaufová Simona | 24. 07. 2020 08:29 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
42 | Potičná Vivienne | 16. 07. 2020 16:47 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
43 | Pšenková Viktória | 21. 07. 2020 12:47 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 347 | ||||
44 | Rečková Daniela | 24. 07. 2020 07:54 | 2003 | Ž | Tenis Club Nové Zámky | 71 | ||||
45 | Šafárová Sophia Sara | 22. 07. 2020 19:43 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
46 | Šašková Karolína | 22. 07. 2020 09:00 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 108 | ||||
47 | Smoleňová Martina | 20. 07. 2020 08:31 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 14 | ||||
48 | Suchánková Sara | 23. 07. 2020 22:00 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
49 | Šurinová Simona | 23. 07. 2020 01:09 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
50 | Svatošová Miroslava | 23. 07. 2020 17:07 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
51 | Valitova Arina | 19. 07. 2020 21:32 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
52 | Vatlavicová Monika | 24. 07. 2020 07:54 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
53 | Zelinová Tereza | 23. 07. 2020 22:43 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 |