Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 21.07.2020 | Termín do: | 24.07.2020 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 20.07.2020 10:00 | TK Žilina |
dorastenky | 48 | 24 | - | 20.07.2020 10:00 | TK Žilina |
Poznámky:
ubytovanie, rozpis, správa, vyhodnotenie
časový harmonogram nájdete na www.tkzilina.sk
VR: Kališ Branislav, ZVR: Bača Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Baraniaková E. Baraniaková T. | ||||
1:6 6:3 10:7 | |||||
2. | Mráziková K. Nádaská L. | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vancelová Z. Ďarmatiová N. | ||||
6:3 6:4 | |||||
4. | Janigová P. Kyseľová N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baraniaková Ema | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 9 | ||||
2 | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 22 | ||||
3 | Mráziková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 23 | ||||
4 | Baraniaková Terézia | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
5 | Pláteníková Ela | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
6 | Paľovská Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 30 | ||||
7 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
8 | Vancelová Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina | 34 | ||||
9 | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | ||||
10 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 36 | ||||
11 | Trebuňová Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 38 | ||||
12 | Babíková Noemi | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
13 | Šabíková Ana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
14 | Barillová Paula | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
15 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
16 | Janigová Petra | 31.10.2025 | 2005 | Ž | MatchPoint Tennis Club Púchov | 45 | ||||
17 | Gombitová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 51 | ||||
18 | Šarinová Sára | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 54 | ||||
19 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
20 | Grešová Ivana | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 58 | ||||
21 | Garguláková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
22 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
23 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
24 | Kaňovská Sabína | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 62 | ||||
25 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
26 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
27 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
28 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
29 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
30 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
31 | Kyseľová Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 78 | ||||
32 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
33 | USP | Šašková Barbora | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 86 | |||
34 | Svitková Sofia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
35 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
36 | Feketeová Liliana | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 91 | ||||
37 | Pavlechová Katarína | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | ||||
38 | STZ | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||
39 | STZ | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | |||
40 | STZ | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 105 | |||
41 | USP | Šašková Karolína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 108 | |||
42 | USP | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||
43 | STZ | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||
44 | USP | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | |||
45 | STZ | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | |||
46 | USP | Portašíková Sofia | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 217 | |||
47 | USP | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 347 | |||
48 | STZ | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kolesárová Ema | 25. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Dargov | 112 | |||||
2 | Kalašová Zuzana | 10. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 114 | |||||
3 | Gedayová Michaela | 28. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | |||||
4 | Kurucová Nina | 25. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 120 | |||||
5 | Šimonová Nina | 27. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | |||||
6 | Melicháčová Eliška | 06. 07. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 129 | |||||
7 | Mudranincová Sofia | 06. 07. 2020 | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | |||||
8 | Mináriková Mária | 29. 06. 2020 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 136 | |||||
9 | Polakovičová Adela | 31. 05. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
10 | Šimonová Alexandra | 02. 07. 2020 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 143 | |||||
11 | Kolodžejová Lea | 10. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 154 | |||||
12 | Grajciarová Nikola | 06. 07. 2020 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 180 | |||||
13 | Gejdošová Sára | 18. 06. 2020 | 2005 | Ž | Šport Park Lúčky | 189 | |||||
14 | Košecká Gabriela | 14. 06. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | |||||
15 | Vatrtová Ema | 07. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | |||||
16 | Poldaufová Simona | 04. 06. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | |||||
17 | Lašáková Lilien | 02. 06. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | |||||
18 | Gombitová Alexandra | 28. 06. 2020 | 2004 | Ž | TJT Michalovce | 232 | |||||
19 | Kolibková Lorraine Amie | 17. 06. 2020 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | ||||||
20 | Bjerregaard Claudia | 14. 06. 2020 | 2004 | Ž | TK Raketa Nedožery-Brezany | ||||||
21 | Ifailova Sofia | 26. 06. 2020 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ďarmatiová Nina | 13. 07. 2020 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 7 | |||||
2 | Chudejová Mia | 21. 07. 2020 | 2003 | Ž | TK Žilina | 8 | |||||
3 | Veličová Nina | 12. 07. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | |||||
4 | Zapletalová Alexandra | 16. 07. 2020 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 156 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 15. 07. 2020 19:46 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Balus Irina | 16. 07. 2020 13:30 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 29 | ||||
3 | Barlová Timea | 18. 07. 2020 18:40 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 199 | ||||
4 | Behúlová Bianca | 22. 06. 2020 22:49 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 106 | 3 | |||
5 | Bérešová Laura | 18. 07. 2020 19:02 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
6 | Bolebruchová Ema | 19. 07. 2020 20:35 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 11 | ||||
7 | Bučič Veronika | 20. 07. 2020 08:32 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
8 | Cíleková Laura | 18. 07. 2020 14:48 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
9 | Cvanciger Lilly | 19. 07. 2020 07:53 | 2005 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 71 | ||||
10 | Danišková Kristína | 16. 07. 2020 19:18 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
11 | Daubnerová Nikola | 17. 07. 2020 09:17 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
12 | Drugdová Salma | 19. 07. 2020 20:58 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | 15 | ||||
13 | Fedáková Viktória | 18. 07. 2020 10:14 | 2005 | Ž | TC 92 Levoča | 105 | ||||
14 | Gavalcová Terézia | 14. 07. 2020 21:06 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
15 | Gondorová Miriam | 17. 07. 2020 13:24 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 23 | ||||
16 | Gonosová Ester | 14. 07. 2020 19:56 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 127 | ||||
17 | Haňdiaková Karin | 17. 07. 2020 17:56 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
18 | Hradecká Lucia | 17. 07. 2020 20:49 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
19 | Hubinská Mária | 19. 07. 2020 15:45 | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 96 | ||||
20 | Jamrichová Renáta | 09. 07. 2020 12:49 | 2007 | D-d | OZ Slávia Trnava | |||||
21 | Kerdíková Sandra Mária | 16. 07. 2020 21:55 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
22 | Kotlíková Inez Maria | 25. 06. 2020 09:04 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 159 | ||||
23 | Krajčovičová Ashley | 20. 07. 2020 08:49 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
24 | Lacková Viktória | 14. 07. 2020 22:14 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
25 | Lukáčová Sandra | 18. 07. 2020 21:54 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 50 | ||||
26 | Margočová Lara | 19. 07. 2020 18:17 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 115 | ||||
27 | Mayerová Mia | 12. 07. 2020 00:17 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
28 | Mrzenová Vanesa | 19. 07. 2020 22:12 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 347 | ||||
29 | Plajová Nina | 19. 07. 2020 18:57 | 2004 | Ž | TC BASELINE Banská Bystrica | 105 | ||||
30 | Podolcová Viktória | 08. 07. 2020 11:21 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
31 | Potičná Vivienne | 16. 07. 2020 16:46 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
32 | Šafárová Sophia Sara | 16. 07. 2020 09:15 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 48 | ||||
33 | Suchánková Sara | 20. 07. 2020 07:31 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 6 | ||||
34 | Šurinová Simona | 18. 07. 2020 00:21 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
35 | Svatošová Miroslava | 19. 07. 2020 07:51 | 2005 | Ž | TK DRANaM Košice | 77 | ||||
36 | Valitova Arina | 16. 07. 2020 23:02 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
37 | Vargová Nina | 17. 07. 2020 16:08 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 17 | ||||
38 | Vighová Nelly | 19. 07. 2020 22:28 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 41 |