Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrustič Milan (C) | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
dorastenci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
2 | Kamenská Viktória | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | ||||
3 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
4 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
5 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
6 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
7 | Bereczková Lenka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
8 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
9 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
10 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | ||||
11 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 104 | ||||
12 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
13 | Chovancová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | ||||
14 | Gromusová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | ||||
15 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
16 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
17 | Benderová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
18 | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | ||||
19 | Uhrínová Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | ||||
20 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
21 | Demčáková Nella Sofie | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | ||||
22 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | ||||
23 | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
24 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | ||||
25 | NVK | Chylová Nikola | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 344 | |||
26 | NVK | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||
27 | NVK | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||
28 | NVK | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Riesová Tamara | 12. 05. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||||
2 | Jeníková Lota | 15. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
3 | Rybkowska Magdalena | 02. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bojkunová Martina | 14. 06. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
2 | Šteinerová Sarah | 11. 06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 108 | |||||
3 | Šebáková Tamara | 12. 06. 2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 | |||||
4 | Orinčáková Ester | 12. 06. 2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 251 | |||||
5 | Bednárová Tamara | 12. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC 92 Levoča | 251 | |||||
6 | Hlavajová Tamara | 12. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | 344 | |||||
7 | Hrustičová Anett | 12. 06. 2024 | 2008 | D-d | TC 92 Levoča | 344 | |||||
8 | Dzurillová Timea | 12. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | 344 | |||||
9 | Brindzová Ivana | 12. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | 344 | |||||
10 | Kačmáriková Tamara | 12. 06. 2024 | 2009 | D-d | TC 92 Levoča | 344 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Grigeľová Emma | 10. 06. 2024 16:57 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | ||||
2 | Janáčiková Petra | 10. 06. 2024 19:46 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Palanová Adela | 12. 06. 2024 14:45 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
4 | Skupeňová Nina | 29. 05. 2024 16:36 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 |