Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 28.06.2024 | Termín do: | 01.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 26. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 27.06.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 15.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Baánová Sofia | 06.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Viktória Terézia | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
4 | Černáková Tereza | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
5 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
6 | Dimitrova Andrea | 29.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
7 | Ferancová Agnes | 02.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
8 | Hamar Chanel | 08.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 201 | |||||
9 | Hargašová Sofia | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
10 | Hetešová Sophie | 29.04. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
11 | Ifailova Oleksandra | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
12 | Jakubcová Katarína | 15.05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
13 | Jávorková Karin | 09.05. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
14 | Kadlečíková Simona | 16.05. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
15 | Kinderová Liliana | 02.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
16 | Kováčová Emília | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
17 | Kubalová Lilien | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
18 | Kyjaci Sofia | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
19 | Libáková Kamila | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
20 | Markošová Tereza | 03.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
21 | Martinková Katarína | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
22 | Méryová Nina | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
23 | Mrázová Vanesa | 06.05. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
24 | Palanová Adela | 28.04. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
25 | Palenčíková Petra | 05.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
26 | Pindúrová Vivien | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
27 | Pirohová Dominika | 12.05. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
28 | Rábeková Rebeka | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
29 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
30 | Rišková Amélia | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | |||||
31 | Rogulski Bianka | 16.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
32 | Ružičková Charlotte Chloe | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 124 | |||||
33 | Ščibranová Nela | 29.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
34 | Shenová Isabella | 01.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
35 | Scheberová Lucia | 05.05. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
36 | Ten Sofiia | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
37 | Tomašovičová Lea | 18.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
38 | Troshyna Mariia | 15.05. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
39 | Valenčíková Diana | 28.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
40 | Vallová Karin | 12.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
41 | Vatlavicová Monika | 24.05. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
42 | Veselský Miah Paulina | 18.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 167 | |||||
43 | Vilčeková Daniela | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
44 | Zathurecká Zoja | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
45 | Zitová Tamara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mračnová Tamara | 26.05. 2024 13:31 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
2 | Nemec Timea Tara | 18.05. 2024 08:56 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 |