Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
dorastenky | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bohunčáková Stela | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
4 | Čaplovičová Nina | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | |||||
5 | Červenková Sofia | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
6 | Daubnerová Ivana | 16.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
7 | Ferancová Agnes | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
8 | Hargašová Sofia | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
9 | Jakubcová Katarína | 15.05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
10 | Jávorková Karin | 22.05. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
11 | Košútová Lara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
12 | Kováčová Emília | 10.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
13 | Kozmová Lujza | 13.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
14 | Krajmer Karolína | 30.05. 2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | |||||
15 | Kubalová Lilien | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
16 | Lalíková Michaela | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
17 | Martinková Katarína | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
18 | Méryová Nina | 20.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
19 | Novotná Simona | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
20 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
21 | Pauková Sofia | 21.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
22 | Petríková Dominika | 09.05. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
23 | Planická Stella | 11.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
24 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
25 | Ružičková Simona | 17.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
26 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
27 | Ščibranová Nela | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
28 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
29 | Tomašovičová Lea | 18.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
30 | Troshyna Mariia | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
31 | Valenčíková Diana | 09.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
32 | Vallová Karin | 12.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
33 | Velits Natalie | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
34 | Zathurecká Zoja | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
35 | Zitová Tamara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |