Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TENNISZONE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKÁ 2, 06601 HUMENNÉ | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 21.06.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
dorastenky | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | ||||
2 | Cinkaničová Stella | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | ||||
3 | Gross Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | ||||
4 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | ||||
5 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
6 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
7 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
8 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
9 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | ||||
10 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | ||||
11 | Pauková Sofia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
12 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
13 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
14 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
15 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
16 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
17 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
18 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
19 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
20 | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | ||||
21 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
22 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
23 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
24 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
25 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | ||||
26 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
27 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
28 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
29 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
30 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
31 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
32 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
33 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
34 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
35 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
36 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
37 | NVK | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||
38 | NVK | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||
39 | NVK | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||
40 | NVK | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||
41 | NVK | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 108 | |||
42 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Palenčíková Petra | 05. 05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
2 | Bereczková Lenka | 20. 04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
3 | Valenčíková Diana | 27. 05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
4 | Dimitrova Andrea | 19. 04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
5 | Ferancová Agnes | 25. 04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
6 | Méryová Nina | 01. 05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
7 | Chovancová Laura | 21. 05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
8 | Gromusová Ema | 04. 05. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | |||||
9 | Andrejková Sophia | 23. 04. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
10 | Bojkunová Martina | 08. 05. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
11 | Jakubcová Katarína | 15. 05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
12 | Uhrínová Simona | 09. 05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
13 | Rišiaňová Bianka | 23. 04. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
14 | Demčáková Nella Sofie | 19. 05. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
15 | Kušnírová Lívia | 14. 05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
16 | Horňáková Zara | 09. 05. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
17 | Grigeľová Emma | 14. 05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
18 | Lodová Lara | 11. 05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
19 | Mihalovičová Sofia | 16. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
20 | Kubalová Lilien | 01. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
21 | Čemanová Vivien | 07. 05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
22 | Janáčiková Petra | 05. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
23 | Lukacková Nela | 11. 05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
24 | Sabová Sofia Mia | 28. 05. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
25 | Stanková Sophia Laura | 21. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
26 | Žiaková Lucia | 22. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
27 | Troshyna Mariia | 23. 04. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
28 | Pindúrová Vivien | 22. 05. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
29 | Artemeva Valeriia | 17. 04. 2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Siváková Adela | 04. 06. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 88 | |||||
2 | Šarišská Laura | 06. 06. 2024 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 94 | |||||
3 | Kissová Ema | 04. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | |||||
4 | Šebáková Tamara | 08. 06. 2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Karasová Emma | 06. 06. 2024 06:17 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
2 | Košútová Lara | 10. 06. 2024 08:14 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
3 | Priesterová Miroslava | 05. 06. 2024 18:04 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Švorcová Stella Izabela | 07. 06. 2024 12:59 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
5 | Uherčíková Alena | 03. 06. 2024 18:50 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
6 | Vallová Marianna | 06. 06. 2024 16:33 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 61 |