Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, Žilina | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Blaško Anton (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Kališ Branislav (B) | |||
Termín od: | 27.05.2024 | Termín do: | 31.05.2024 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 05. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.05.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 27. 5. 2024 - mailom do 10.00 hod. (office@tkzilina.sk) alebo osobne do 12.00 hod.
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 04.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Bab Dominika Elizabeth | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
3 | Balážová Ella | 06.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
4 | Barháčová Sofia | 07.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 37 | |||||
5 | Belanská Lea | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 26 | |||||
6 | Bereczková Lenka | 15.04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
7 | Bočáková Nina | 10.05. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
8 | Bodiová Karolína | 10.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 90 | |||||
9 | Bohunčáková Stela | 27.04. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
10 | Borguľová Sandra | 20.04. 2024 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
11 | Capandová Alexandra | 28.03. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
12 | Čemanová Vivien | 03.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
13 | Černáková Tereza | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | |||||
14 | Černická Ella | 18.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 133 | |||||
15 | Červenková Sofia | 04.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
16 | Cinkaničová Stella | 20.04. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | |||||
17 | Daubnerová Ivana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
18 | Depešová Soňa | 16.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 5 | |||||
19 | Dimitrova Andrea | 03.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
20 | Dubcová Ema | 20.04. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
21 | Félixová Saša | 18.04. 2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
22 | Ferancová Agnes | 04.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
23 | Ferjaková Karin | 13.05. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||||
24 | Gašparíková Sofia | 03.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 218 | |||||
25 | Georgievska Hana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
26 | Gombáriková Lea | 06.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 132 | |||||
27 | Gonosová Ester | 19.04. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
28 | Gross Timea | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | |||||
29 | Hargašová Sofia | 02.04. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
30 | Herdická Nicole Emma | 17.04. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
31 | Hetešová Sophie | 08.04. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
32 | Hlucháňová Nela | 12.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | |||||
33 | Hradecká Lucia | 24.04. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | |||||
34 | Husárová Silvia | 01.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 46 | |||||
35 | Jakubcová Katarína | 11.04. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
36 | Jalčová Diana | 18.04. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
37 | Janáčiková Petra | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
38 | Jávorková Karin | 08.04. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
39 | Kadlečíková Diana | 26.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
40 | Karasová Emma | 05.05. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
41 | Kašťáková Sára | 24.04. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
42 | Klieštencová Klára | 16.04. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
43 | Kolesárová Jessica | 30.04. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 22 | |||||
44 | Kolodžejová Lea | 01.04. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
45 | Konopková Nela | 27.04. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
46 | Koppová Natália | 09.04. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 7 | |||||
47 | Košútová Lara | 03.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
48 | Kováčová Emília | 04.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
49 | Kozmová Lujza | 30.03. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
50 | Krajmer Karolína | 28.04. 2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | |||||
51 | Kralovanská Alexandra | 12.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | |||||
52 | Kubalová Kristína | 30.03. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
53 | Kubalová Lilien | 28.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
54 | Kuriľáková Nela | 01.04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
55 | Kužilová Kristína | 12.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 110 | |||||
56 | Kyjaci Sofia | 05.04. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
57 | Lalíková Michaela | 06.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
58 | Lenártová Lara | 14.04. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 251 | |||||
59 | Margočová Lara | 21.04. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | |||||
60 | Markošová Tereza | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
61 | Martinková Katarína | 01.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
62 | Mihalovičová Sofia | 11.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
63 | Michaľáková Soňa | 12.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
64 | Mináriková Mária | 26.04. 2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 66 | |||||
65 | Mĺkva Terézia | 10.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
66 | Mokrá Vanesa | 18.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
67 | Morháčová Miriam | 23.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | |||||
68 | Mravcová Ema | 29.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 137 | 3 | ||||
69 | Mrázová Vanesa | 28.03. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
70 | Nováková Viktória | 30.04. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 31 | |||||
71 | Novotná Simona | 21.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||||
72 | Palanová Adela | 01.04. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
73 | Pauková Sofia | 09.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
74 | Petrášová Diana | 02.04. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
75 | Petríková Dominika | 31.03. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
76 | Pirohová Dominika | 30.03. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
77 | Priesterová Miroslava | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
78 | Rábeková Rebeka | 02.04. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
79 | Rablánska Flóra | 03.04. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
80 | Rogulski Bianka | 31.03. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
81 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
82 | Sabová Sofia Mia | 10.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
83 | Salaiová Vanesa | 27.03. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
84 | Ščibranová Nela | 02.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
85 | Sedláková Sofia | 24.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
86 | Sevald Nikol | 14.04. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | |||||
87 | Scheberová Lucia | 15.04. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
88 | Siváková Adela | 27.04. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 88 | |||||
89 | Šramková Tamara | 19.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 2 | |||||
90 | Šupová Kali | 29.04. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 15 | |||||
91 | Švorcová Stella Izabela | 08.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
92 | Tomašovičová Lea | 16.04. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
93 | Tóth Lilla | 10.05. 2024 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 34 | |||||
94 | Uherčíková Alena | 19.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
95 | Uhrínová Simona | 04.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
96 | Valenčíková Diana | 07.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
97 | Vallová Karin | 14.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
98 | Vallová Marianna | 17.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 61 | |||||
99 | Vatlavicová Monika | 14.04. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
100 | Weissová Ema | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
101 | Žabková Kiara | 01.05. 2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | |||||
102 | Zapletalová Alexandra | 10.05. 2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 51 | |||||
103 | Zimenová Lujza | 02.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | |||||
104 | Zitová Tamara | 08.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 14.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
2 | Zathurecká Zoja | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
3 | Kadlečíková Simona | 14.05. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beláňová Ela | 21.05. 2024 23:12 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 21 | |||||
2 | Černická Nella | 02.05. 2024 12:15 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 288 | |||||
3 | Ferková Vanesa | 22.05. 2024 09:47 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Gažová Anabela | 11.05. 2024 12:22 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
5 | Nemec Timea Tara | 18.05. 2024 08:59 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
6 | Pohánková Mia | 21.05. 2024 10:04 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 81 | 4 | ||||
7 | Rešovská Daniela | 02.05. 2024 18:08 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | |||||
8 | Šarišská Laura | 08.05. 2024 10:43 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 94 | |||||
9 | Skalická Ela | 22.05. 2024 10:51 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 158 |