Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | ZOBOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
2 | Babincová Sofia | 24.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
3 | Bohunčáková Stela | 25.05. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
4 | Daubnerová Ivana | 06.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
5 | Dimitrova Andrea | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
6 | Ferancová Agnes | 11.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
7 | Hargašová Sofia | 13.06. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
8 | Hetešová Sophie | 02.06. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
9 | Hradecká Lucia | 04.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | |||||
10 | Humenchak Daniela | 24.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | ||||||
11 | Jalčová Diana | 22.05. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
12 | Jávorková Karin | 22.05. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
13 | Kolodžejová Lea | 03.06. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
14 | Kováčová Emília | 30.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
15 | Kozmová Lujza | 12.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
16 | Krajmer Karolína | 30.05. 2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | |||||
17 | Kubalová Lilien | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
18 | Martinková Katarína | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
19 | Mokrá Vanesa | 06.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
20 | Mrázová Vanesa | 12.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
21 | Nemec Timea Tara | 02.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
22 | Palanová Adela | 01.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
23 | Palenčíková Petra | 26.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
24 | Parízeková Laura | 06.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
25 | Pauková Sofia | 10.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
26 | Petríková Dominika | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
27 | Pirohová Dominika | 14.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
28 | Planická Stella | 29.05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
29 | Rábeková Rebeka | 27.05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
30 | Rablánska Flóra | 31.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
31 | Rišiaňová Bianka | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
32 | Rogulski Bianka | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
33 | Salaiová Vanesa | 31.05. 2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | |||||
34 | Ščibranová Nela | 30.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
35 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
36 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
37 | Uherčíková Alena | 10.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
38 | Valenčíková Diana | 22.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
39 | Vallová Karin | 05.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
40 | Vatlavicová Monika | 24.05. 2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | |||||
41 | Velits Natalie | 27.05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
42 | Weissová Ema | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
43 | Zathurecká Zoja | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
44 | Zimenová Lujza | 11.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | |||||
45 | Zitová Tamara | 28.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |