Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TAPO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 21.06.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
dorastenky | 48 | 24 | - | 16.06.2024 09:00 | TAPO |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 23.04. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Artemeva Valeriia | 17.04. 2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
3 | Bereczková Lenka | 20.04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
4 | Bočáková Nina | 29.04. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
5 | Bohunčáková Stela | 27.04. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
6 | Bojkunová Martina | 08.05. 2024 | 2009 | D-d | TJT Michalovce | 149 | |||||
7 | Borguľová Sandra | 30.05. 2024 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
8 | Čemanová Vivien | 07.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
9 | Červenková Sofia | 17.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
10 | Cinkaničová Stella | 20.04. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | |||||
11 | Daubnerová Ivana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
12 | Demčáková Nella Sofie | 19.05. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
13 | Dimitrova Andrea | 19.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
14 | Dubcová Ema | 20.04. 2024 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | |||||
15 | Ferancová Agnes | 25.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
16 | Ferjaková Karin | 19.04. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||||
17 | Georgievska Hana | 18.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
18 | Gonosová Ester | 19.04. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
19 | Grigeľová Emma | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
20 | Gromusová Ema | 04.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | |||||
21 | Gross Timea | 21.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | |||||
22 | Hargašová Sofia | 26.04. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
23 | Herdická Nicole Emma | 13.05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
24 | Hetešová Sophie | 29.04. 2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | |||||
25 | Horňáková Zara | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
26 | Hradecká Lucia | 24.04. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | |||||
27 | Chovancová Laura | 21.05. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
28 | Ifailova Oleksandra | 25.04. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
29 | Jakubcová Katarína | 15.05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
30 | Jalčová Diana | 18.04. 2024 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | |||||
31 | Janáčiková Petra | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
32 | Karasová Emma | 26.05. 2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | |||||
33 | Kolodžejová Lea | 22.04. 2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
34 | Košútová Lara | 14.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
35 | Kováčová Emília | 28.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
36 | Kozmová Lujza | 02.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | |||||
37 | Kubalová Kristína | 30.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
38 | Kuriľáková Nela | 19.04. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
39 | Kušnírová Lívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
40 | Lodová Lara | 11.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
41 | Lukacková Nela | 11.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
42 | Margočová Lara | 28.05. 2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | |||||
43 | Martinková Katarína | 18.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
44 | Méryová Nina | 01.05. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
45 | Mihalovičová Sofia | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
46 | Michaľáková Soňa | 03.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | |||||
47 | Morháčová Miriam | 07.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | |||||
48 | Palanová Adela | 28.04. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||||
49 | Palenčíková Petra | 05.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
50 | Pauková Sofia | 29.04. 2024 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | |||||
51 | Petrášová Diana | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
52 | Petríková Dominika | 23.04. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
53 | Pindúrová Vivien | 22.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
54 | Pirohová Dominika | 22.04. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
55 | Podolská Diana | 07.05. 2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | |||||
56 | Priesterová Miroslava | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
57 | Rablánska Flóra | 04.05. 2024 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | |||||
58 | Rišiaňová Bianka | 23.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
59 | Sabová Sofia Mia | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
60 | Šebáková Tamara | 08.05. 2024 | 2008 | D-d | 1.TC Humenné | 204 | |||||
61 | Sedláková Sofia | 24.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
62 | Sevald Nikol | 08.05. 2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | |||||
63 | Scheberová Lucia | 05.05. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
64 | Stanková Sophia Laura | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
65 | Šteinerová Sarah | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 108 | |||||
66 | Švorcová Stella Izabela | 25.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | |||||
67 | Tomašovičová Lea | 18.05. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
68 | Troshyna Mariia | 23.04. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
69 | Uherčíková Alena | 21.04. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
70 | Uhrínová Simona | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
71 | Valenčíková Diana | 27.05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
72 | Vallová Karin | 03.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
73 | Vallová Marianna | 06.05. 2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 61 | |||||
74 | Zathurecká Zoja | 17.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | |||||
75 | Žiaková Lucia | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
76 | Zitová Tamara | 23.05. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |