Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, Piešťany | |||
Trieda: | Letné MSR | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bartovic Andrej (B) | |||
Termín od: | 03.06.2024 | Termín do: | 07.06.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 02.06.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
UPOZORNENIE - Do štvorhry sa hráči/páry musia prihlásiť u usporiadateľa najneskôr do 3. 6. 2024 - mailom (milos.dolezal.md@gmail.com) do 10.00 hod. alebo osobne do 12.00 hod.
Nominačné kritériá na letné ME družstiev a jednotlivcov.
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bab Viktória Terézia | 16.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
2 | Bachanová Karolína | 14.04. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 13 | |||||
3 | Balážová Ella | 18.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | |||||
4 | Bartáková Ella | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 81 | |||||
5 | Beličáková Alica | 04.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
6 | Blaškovičová Maruschka | 03.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | |||||
7 | Böhmová Emma | 07.04. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
8 | Bugárová Hana | 23.04. 2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | |||||
9 | Capandová Alexandra | 03.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
10 | Čaplovičová Nina | 11.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
11 | Čemanová Vivien | 03.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | |||||
12 | Černá Ema | 03.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
13 | Černáková Tereza | 03.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
14 | Černická Nella | 18.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 187 | |||||
15 | Cvíčelová Sofia | 12.04. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
16 | Daňková Alexandra | 16.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
17 | Dekanová Romana | 15.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
18 | Fereková Emma | 18.04. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
19 | Ferková Vanesa | 05.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
20 | Filová Michaela | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | |||||
21 | Forgáčová Nela | 07.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
22 | Gálik Kayla Leah | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | |||||
23 | Gáliková Anetka | 11.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
24 | Gašparíková Sofia | 03.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
25 | Gažová Anabela | 04.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
26 | Glázerová Nina | 26.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | |||||
27 | Goffová Sarah | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
28 | Gombáriková Lea | 06.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 6 | |||||
29 | Grešová Nina | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | |||||
30 | Grigeľová Emma | 17.05. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
31 | Halásová Lucia | 29.04. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 17 | |||||
32 | Handzo Zoe | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 9 | |||||
33 | Hlucháňová Nela | 16.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
34 | Holecová Chiara | 04.04. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
35 | Holkovičová Karolína | 29.04. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
36 | Houdek Vera | 14.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | |||||
37 | Jabrocká Daniela | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
38 | Jamrichová Zuzana | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | OZ Slávia Trnava | 102 | |||||
39 | Janáčiková Petra | 05.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | |||||
40 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
41 | Janošková Alexandra | 03.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||||
42 | Janotková Valéria | 15.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
43 | Jedináková Nina | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
44 | Juričkovičová Nina | 03.04. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
45 | Kadlečíková Diana | 13.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
46 | Kašparová Hanka | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | |||||
47 | Kebísková Eliška | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
48 | Keršáková Jana | 11.04. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
49 | Kissová Ema | 14.05. 2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 23 | |||||
50 | Kočišová Sofia Rachel | 24.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 29 | 1 | ||||
51 | Košická Nina | 25.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
52 | Košťálová Viktória | 05.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
53 | Kubalová Lilien | 13.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | |||||
54 | Kutejová Klára | 08.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | |||||
55 | Kutejová Natália | 08.04. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
56 | Kužilová Kristína | 14.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | |||||
57 | Lenártová Lara | 14.04. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 7 | |||||
58 | Markošová Tereza | 08.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
59 | Masaryková Laura | 22.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | 25 | ||||
60 | Mihalovičová Sofia | 11.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
61 | Michaláková Tamara | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
62 | Mlynarčíková Elisa | 19.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | |||||
63 | Moussa Aaliyah | 03.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
64 | Munk Melisa | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
65 | Nemec Timea Tara | 21.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 58 | |||||
66 | Neštická Viktória | 11.04. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | |||||
67 | Nováková Simona | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TC EMPIRE Trnava | 64 | |||||
68 | Nováková Viktória | 30.04. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 26 | 2 | ||||
69 | Novotná Simona | 26.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 20 | |||||
70 | Pavlovičová Dominika | 14.04. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | |||||
71 | Priesterová Miroslava | 09.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
72 | Rábeková Rebeka | 04.04. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
73 | Ráczová Nela | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
74 | Rišiaňová Bianka | 23.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 | |||||
75 | Riszdorferová Sophia | 27.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 12 | |||||
76 | Rogulski Bianka | 20.04. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 31 | |||||
77 | Romanová Natália | 07.05. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
78 | Rožičová Monika | 17.05. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | |||||
79 | Rusnačková Riana | 07.04. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
80 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | |||||
81 | Sabová Sofia Mia | 12.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | |||||
82 | Ščibranová Nela | 15.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
83 | Ševcechová Sofia | 07.05. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 257 | |||||
84 | Shenová Isabella | 05.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
85 | Skalická Ela | 04.04. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | |||||
86 | Skládalová Sofia | 09.04. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
87 | Skřivanová Nina | 08.04. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
88 | Sláviková Lea | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | |||||
89 | Šramková Mia | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
90 | Stanková Sophia Laura | 04.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
91 | Štefanovičová Nela | 04.04. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
92 | Šteinerová Sarah | 09.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
93 | Švachová Eliška | 17.04. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 61 | |||||
94 | Szőllősy Ella | 03.04. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
95 | Tarasovičová Tamara | 04.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
96 | Tomášová Lea Olívia | 04.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
97 | Tóthová Lenka | 14.04. 2024 | 2011 | S-d | JJ Tenis Trnava | 63 | |||||
98 | Turčányová Alexandra | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
99 | Turčányová Miroslava | 24.04. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
100 | Tužinská Nela | 08.05. 2024 | 2010 | S-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 35 | |||||
101 | Uhrínová Simona | 04.04. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 40 | |||||
102 | Úradniková Natália | 21.04. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
103 | Urbanová Adela | 19.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
104 | Valičeková Viktória | 03.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
105 | Veselský Miah Paulina | 16.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
106 | Zemanová Natália | 17.04. 2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | |||||
107 | Žiaková Lucia | 23.04. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Holienková Amia | 29.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Diková Kristína | 31.05. 2024 12:21 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
2 | Dzurillová Barbora | 23.05. 2024 23:07 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
3 | Erbanová Nina | 12.05. 2024 22:49 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
4 | Erdélyi Olívia | 31.05. 2024 20:25 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
5 | Fialová Tamara | 29.05. 2024 19:30 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
6 | Gajdošechová Karin Júlia | 30.05. 2024 12:40 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Haríková Ema | 30.05. 2024 08:44 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
8 | Jeníková Lota | 31.05. 2024 07:59 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
9 | Kušnírová Lívia | 31.05. 2024 06:39 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||||
10 | Libáková Kamila | 24.05. 2024 13:10 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
11 | Lopuchovská Michaela | 31.05. 2024 09:24 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
12 | Rešovská Daniela | 24.04. 2024 10:47 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | |||||
13 | Sabovčíková Lea | 21.05. 2024 22:29 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||||
14 | Ščibranová Adela | 23.05. 2024 21:00 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Tajtáková Izabela | 26.05. 2024 18:08 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
16 | Valentová Lea | 31.05. 2024 12:47 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
17 | Vargová Vanesa | 24.05. 2024 10:55 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 |