Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.06.2024 | Termín do: | 29.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Dušan Dujava | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904391575, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 26.06.2024 9:00 | TK Ružomberok |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 26.06.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Böhmová Emma | 29.04. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
3 | Capandová Alexandra | 02.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
4 | Gáliková Anetka | 15.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
5 | Glázerová Nina | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | |||||
6 | Gorielova Uliana | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
7 | Hajdučková Stella | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
8 | Haríková Ema | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
9 | Holienková Amia | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
10 | Horváthová Mária | 16.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
11 | Hudačeková Tamara | 09.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | |||||
12 | Chylová Nikola | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
13 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
14 | Kabátová Tamara | 08.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
15 | Kaščáková Martina | 04.05. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
16 | La Rosa Sara | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | |||||
17 | Leštáková Laura | 29.04. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
18 | Lišková Nina | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | ||||||
19 | Lopuchovská Michaela | 01.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
20 | Madliaková Lenka | 30.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
21 | Michaláková Tamara | 05.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
22 | Pavlovičová Dominika | 09.05. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | |||||
23 | Podhradská Nela | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
24 | Purašiková Gabriela | 30.04. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
25 | Ružičková Simona | 03.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | |||||
26 | Sekáčová Patrícia | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | |||||
27 | Skládalová Sofia | 04.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
28 | Tomášová Lea Olívia | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
29 | Trnovcová Lea | 13.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia SPU Nitra | 137 | |||||
30 | Turčányová Alexandra | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
31 | Turčányová Miroslava | 06.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
32 | Ukropová Nina | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | ||||||
33 | Úradniková Natália | 02.05. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
34 | Valentová Lea | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
35 | Vargová Vanesa | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
36 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |