Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bérešová Barbora | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
2 | Blahutiaková Isabella | 29.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Bolebruchová Emma | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
4 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
5 | Csibrányiová Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 66 | |||||
6 | Gabrielová Ema | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
8 | Gregušová Marína | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
9 | Hadidom Naomi | 24.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
10 | Halecká Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
11 | Hlubíková Hana | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
12 | Chopovdia Nikol | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
13 | Jánošíková Diana | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
14 | Kellner Viktória | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
15 | Križanská Michaela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
16 | Kukučková Ema | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
17 | Luciaková Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
18 | Lyžičiarová Radoslava | 27.05. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
19 | Manová Miriama | 31.05. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
20 | Mišurová Tereza | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
21 | Novotná Nikol | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
22 | Pajtášová Sára | 20.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
23 | Palečková Sofia | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
24 | Pätoprstá Hana | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
25 | Raymonds Emily Oluchi | 14.05. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
26 | Rodinová Viktória | 14.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
27 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
28 | Šimová Anabela | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
29 | Škrabáková Victoria | 15.05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
30 | Tanková Tiffany | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
31 | Tarasovičová Tamara | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
32 | Židková Miroslava | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 | |||||
33 | Zimová Sofia | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Sukupčáková Melánia | 17.05. 2024 11:21 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 |