Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090023 - TC Partizánske | |||
Názov turnaja: | RIALTO CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Rudolfa Jašíka 1473, 958 01 Partizánske | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Dorčiak Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Dorčiak Róbert (C) | |||
Termín od: | 08.06.2024 | Termín do: | 10.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Miroslav Dorčiak | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0905429293, mobil - 0911590812, | |||
Kontakt e-mail: | dorciak.miroslav@post.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 07.06.2024 09:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 07.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | ||||
2 | Červená Nikol | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
3 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | ||||
4 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
5 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
6 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
7 | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | ||||
8 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
9 | Lišková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | ||||
10 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | ||||
11 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | ||||
12 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
13 | Ukropová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
14 | Sliacka Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen | 76 | ||||
15 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | ||||
16 | Mečiarová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | ||||
17 | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | ||||
18 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
19 | Hudecová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
20 | Turoňová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | ||||
21 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
22 | Hudecová Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | ||||
23 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
24 | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | ||||
25 | USP | Humajová Aneta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | |||
26 | NVK | Kubišová Tamia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||
27 | NVK | Košíková Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 124 | |||
28 | USP | Abaffyová Lujza | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 161 | |||
29 | NVK | Mišurová Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||
30 | NVK | Marhevková Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||
31 | USP | Kýšková Lujza | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 207 | |||
32 | USP | Srogončíková Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vaneková Sára | 17. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia SPU Nitra | 113 | |||||
2 | Jánošíková Diana | 08. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
3 | Mečiarová Laura | 28. 04. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
4 | Palečková Sofia | 13. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
5 | Kabátová Tamara | 06. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
6 | Vasiľová Dorothy | 12. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
7 | Blašková Nikola | 10. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
8 | Micháliková Natália | 15. 04. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
9 | Dobiašová Viktória | 24. 05. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 207 | |||||
10 | Luciaková Nina | 15. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
11 | Minarovičová Lea | 24. 05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
12 | Havrlentová Tamara | 26. 04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
13 | Šišovská Michaela | 25. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
14 | Lukáčiková Lea | 09. 04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
15 | Lübecková Tereza | 09. 04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
16 | Machavová Mia | 14. 04. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
17 | Franeková Tamara | 19. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | ||||||
18 | Pajtášová Sára | 08. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
19 | Remeníková Zara | 20. 04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
20 | Michálková Ema | 15. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
21 | Rodinová Viktória | 08. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
22 | Lukáčová Lilien | 15. 04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
23 | Hlubíková Hana | 17. 04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
24 | Polašková Ela | 06. 05. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
25 | Kalinina Oleksandr | 24. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Weissová Simona | 28. 05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Boyko Viktoriia | 28. 05. 2024 22:13 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
2 | Červená Zoja | 21. 05. 2024 16:04 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
3 | Grujbárová Stela | 31. 05. 2024 09:49 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | ||||
4 | Hadidom Naomi | 24. 05. 2024 16:50 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Kissová Jana | 28. 05. 2024 14:52 | 2012 | M-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 71 | ||||
6 | Mutkovičová Amia | 17. 05. 2024 09:00 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
7 | Ňačiková Michaela | 14. 04. 2024 18:44 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
8 | Raymonds Emily Oluchi | 18. 05. 2024 20:34 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | ||||
9 | Sukupčáková Melánia | 26. 05. 2024 10:45 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 |