Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090109 - ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||
Názov turnaja: | BLAVA CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hlavná 1/70, 919 30 Jaslovské Bohunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 21.06.2024 | Termín do: | 23.06.2024 | |
Kontakt: | Jana Holovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421908580120, | |||
Kontakt e-mail: | tkskblava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 20.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Ballayová Amélia | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 169 | |||||
3 | Bartovic Liliana | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | |||||
4 | Beňová Adela | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
5 | Bérešová Barbora | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
6 | Blašková Nikola | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
7 | Böhmová Olívia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
8 | Böhmová Sofia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
9 | Bolebruchová Emma | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
10 | Brisudová Mishel | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
11 | Černá Ema | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
12 | Černejová Paulína | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
13 | Červená Nikol | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | |||||
14 | Červená Zoja | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
15 | Demeterová Paulína | 07.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
16 | Domaracká Viktória | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
17 | Faguľová Nela | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
18 | Gabrielová Ema | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
19 | Gajdošechová Karin Júlia | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
20 | Gombarček Rebeka | 08.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
21 | Gregušová Marína | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
22 | Grujbárová Stela | 25.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | |||||
23 | Havrlentová Tamara | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
24 | Hlubíková Hana | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
25 | Holovičová Tamara | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | |||||
26 | Hrajnohová Michaela Halina | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | |||||
27 | Hudecová Michaela | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | |||||
28 | Jánošíková Diana | 22.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
29 | Kabátová Tamara | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
30 | Kapráliková Laura | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | |||||
31 | Kellner Viktória | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
32 | Košíková Emma | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 124 | |||||
33 | Križanská Michaela | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
34 | Kubišová Tamia | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
35 | Kukučková Ema | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
36 | Luciaková Nina | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
37 | Lukáčová Lilien | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
38 | Lyžičiarová Radoslava | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
39 | Marhevková Michaela | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
40 | Mečiarová Laura | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
41 | Mečiarová Tamara | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
42 | Minarovičová Lea | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
43 | Mišurová Tereza | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
44 | Moussa Elissa | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
45 | Mutkovičová Amia | 22.04. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
46 | Novotná Nikol | 03.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
47 | Pajtášová Sára | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
48 | Palečková Sofia | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | |||||
49 | Raymonds Emily Oluchi | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
50 | Remeníková Zara | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
51 | Rodinová Viktória | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
52 | Ščibranová Adela | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
53 | Šimová Anabela | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
54 | Šišovská Michaela | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
55 | Škodáčková Kristína | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
56 | Škrabáková Victoria | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
57 | Sukupčáková Melánia | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
58 | Šullová Linda | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
59 | Šúryová Nina | 02.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
60 | Tallo Karolína | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
61 | Ukropová Nina | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
62 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
63 | Židková Miroslava | 29.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gajdošíková Sabína | 31.05. 2024 18:59 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
2 | Machavová Mia | 14.05. 2024 21:27 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
3 | Miklošová Ema | 15.05. 2024 10:10 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
4 | Ňačiková Michaela | 30.04. 2024 13:08 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
5 | Pučanová Liliana | 10.05. 2024 15:21 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
6 | Saloky Scarlett | 25.05. 2024 17:17 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 |