Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | ENERGYSOLAR CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 27.06.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 23.06.2024 9:00 | HS Centrum Piešťany |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Bartovic Liliana | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | |||||
3 | Beličáková Alica | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
4 | Bérešová Barbora | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
5 | Blašková Nikola | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
6 | Böhmová Olívia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
7 | Böhmová Sofia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
8 | Bolebruchová Emma | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
9 | Brisudová Mishel | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
10 | Čellárová Lea | 02.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
11 | Černá Ema | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
12 | Černáková Hana | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
13 | Erbanová Nina | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
14 | Fialová Tamara | 04.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
15 | Filová Michaela | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | |||||
16 | Futášová Zara | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
17 | Gabrielová Ema | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
18 | Gajdošechová Karin Júlia | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
19 | Hajdučková Stella | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
20 | Halecká Ema | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | |||||
21 | Hanková Viktória | 03.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
22 | Havrlentová Tamara | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
23 | Hlubíková Hana | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
24 | Holecová Chiara | 19.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
25 | Houdek Vera | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | |||||
26 | Hudecová Nela | 13.05. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | |||||
27 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
28 | Jánošíková Diana | 25.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
29 | Jedináková Nina | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
30 | Kaľavská Ema | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
31 | Kellner Viktória | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
32 | Keršáková Jana | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
33 | Košťálová Viktória | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
34 | Križanská Michaela | 27.05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
35 | Kukučková Ema | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
36 | Kutejová Natália | 15.05. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
37 | Kuti Franciska | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | TK SAAG Šahy | ||||||
38 | Lišková Nina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
39 | Luciaková Nina | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
40 | Lukáčová Lilien | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
41 | Lyžičiarová Radoslava | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
42 | Machavová Mia | 29.04. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
43 | Marhevková Michaela | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
44 | Micháliková Natália | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
45 | Minarovičová Lea | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
46 | Minichová Natália Megan | 04.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
47 | Mišurová Tereza | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
48 | Moussa Elissa | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
49 | Novotná Nikol | 03.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
50 | Pajtášová Sára | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
51 | Polašková Ela | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
52 | Pučanová Liliana | 10.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
53 | Ráczová Nela | 04.05. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
54 | Raymonds Emily Oluchi | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
55 | Remeníková Zara | 25.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
56 | Rodinová Viktória | 14.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
57 | Romanová Natália | 07.05. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | |||||
58 | Saloky Scarlett | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 | |||||
59 | Ščibranová Adela | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
60 | Šimová Anabela | 29.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
61 | Škodáčková Kristína | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
62 | Škrabáková Victoria | 25.04. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
63 | Slobodníková Terézia | 09.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
64 | Šramková Mia | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
65 | Šúryová Nina | 21.05. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
66 | Tallo Karolína | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
67 | Tanková Tiffany | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
68 | Tarasovičová Tamara | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
69 | Tokárová Simona | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
70 | Tomášová Lea Olívia | 06.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
71 | Valentová Lea | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
72 | Valičeková Viktória | 28.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
73 | Varga Christina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
74 | Vargová Vanesa | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
75 | Vasiľová Dorothy | 16.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
76 | Vatrtová Zoe | 30.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
77 | Volfová Lara | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
78 | Vozárová Anna | 03.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
79 | Weissová Simona | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Csibrányiová Hana | 08.05. 2024 20:47 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 66 | |||||
2 | Górna Adela | 27.05. 2024 13:01 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | |||||
3 | Juričkovičová Nina | 24.04. 2024 21:30 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | |||||
4 | Ňačiková Michaela | 30.04. 2024 13:07 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
5 | Sukupčáková Melánia | 20.05. 2024 18:30 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 |