Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | JOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Bartovic Andrej (B) | |||
Termín od: | 17.06.2024 | Termín do: | 22.06.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 06. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 64 | 32 | - | 16.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
mladšie žiačky | 64 | 32 | - | 16.06.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 12.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Bartáková Ella | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 3 | |||||
3 | Beličáková Alica | 26.04. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
4 | Bérešová Barbora | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
5 | Blašková Nikola | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
6 | Böhmová Olívia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
7 | Böhmová Sofia | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
8 | Bolebruchová Emma | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
9 | Brisudová Mishel | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
10 | Černáková Hana | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | |||||
11 | Danišová Sára | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | |||||
12 | Erbanová Nina | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
13 | Fialová Tamara | 19.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
14 | Filová Michaela | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | |||||
15 | Futášová Zara | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
16 | Gabrielová Ema | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
17 | Gajdošechová Karin Júlia | 01.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
18 | Hajdučková Stella | 24.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
19 | Hanková Viktória | 03.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
20 | Hlubíková Hana | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
21 | Holecová Chiara | 25.04. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
22 | Holovičová Tamara | 21.04. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | |||||
23 | Houdek Vera | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | |||||
24 | Hrajnohová Michaela Halina | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | |||||
25 | Hudecová Michaela | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | |||||
26 | Janáková Zoe | 11.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
27 | Jánošíková Diana | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
28 | Janošková Alexandra | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 2 | |||||
29 | Jedináková Nina | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
30 | Juričkovičová Nina | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | |||||
31 | Kaľavská Ema | 26.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
32 | Kellner Viktória | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
33 | Keršáková Jana | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
34 | Košťálová Viktória | 12.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
35 | Križanská Michaela | 27.05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
36 | Kukučková Ema | 21.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | |||||
37 | Kušnírová Lívia | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||||
38 | Kutejová Natália | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
39 | Laššová Gréta | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | |||||
40 | Lišková Nina | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
41 | Luciaková Nina | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
42 | Lukáčová Lilien | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | ||||||
43 | Lyžičiarová Radoslava | 24.04. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
44 | Marhevková Michaela | 30.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | 169 | |||||
45 | Micháliková Natália | 13.05. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
46 | Minarovičová Lea | 28.04. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
47 | Mišurová Tereza | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
48 | Moussa Elissa | 09.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | |||||
49 | Mutkovičová Amia | 18.04. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
50 | Ňačiková Michaela | 23.04. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
51 | Novotná Nikol | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
52 | Pajtášová Sára | 18.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
53 | Pätoprstá Hana | 20.04. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
54 | Polašková Ela | 06.05. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
55 | Pučanová Liliana | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
56 | Ráczová Nela | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | |||||
57 | Raymonds Emily Oluchi | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | |||||
58 | Remeníková Zara | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
59 | Rodinová Viktória | 17.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
60 | Romanová Natália | 07.05. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | |||||
61 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 25.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 56 | |||||
62 | Sabovčíková Lea | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 5 | |||||
63 | Ščibranová Adela | 23.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
64 | Šimová Anabela | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
65 | Škodáček Stella | 01.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
66 | Škodáčková Kristína | 02.05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
67 | Škrabáková Victoria | 19.04. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
68 | Slobodníková Terézia | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
69 | Šramková Mia | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
70 | Srogončíková Zara | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Partizánske | ||||||
71 | Tallo Karolína | 08.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
72 | Tarasovičová Tamara | 14.05. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
73 | Tokárová Simona | 05.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
74 | Tomášová Lea Olívia | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
75 | Valentová Lea | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
76 | Valičeková Viktória | 18.04. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
77 | Varga Christina | 19.04. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
78 | Vargová Vanesa | 17.04. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
79 | Vasiľová Dorothy | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
80 | Vatrtová Zoe | 30.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
81 | Volfová Lara | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
82 | Weissová Simona | 22.04. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
83 | Žilinčíková Zoe | 21.04. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dzurillová Barbora | 29.05. 2024 07:43 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
2 | Faguľová Nela | 23.05. 2024 16:30 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
3 | Górna Adela | 27.05. 2024 13:01 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | |||||
4 | Gregušová Marína | 23.05. 2024 13:28 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
5 | Hudecová Nela | 25.05. 2024 22:41 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | |||||
6 | Lopuchovská Michaela | 06.05. 2024 12:21 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
7 | Machavová Mia | 14.05. 2024 21:26 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
8 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 17:37 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
9 | Saloky Scarlett | 25.05. 2024 17:17 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 47 |