Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | BSK A HM BRATISLAVA TOUR 2022 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84101 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 12.02.2022 | Termín do: | 13.02.2022 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 02. 2022 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 48 | - | - | 11.02.2022 8:30 | Lysáková ulica |
deti - dievčatá | 48 | - | - | 11.02.2022 8:30 | Lysáková ulica |
Poznámky:
Aktuálne nariadenia podľa platnej vyhlášky ÚVZ SR nájdete TU.
rozpis, správa
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ščibranová Adela | |||
2. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
3. | Moussa Elissa | ||||
6:3 | |||||
4. | Nagy Nóra | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kutejová Natália | ||||
6:0 | |||||
6. | Böhmová Olívia | 32 16 8 SF F | |||
7. | Chamillová Karolína | ||||
6:0 | |||||
8. | (5-8) | Hrajnohová Michaela Halina | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Ploczek Lilien | |||
6:1 | |||||
10. | Gabrielová Ema | 32 16 8 SF F | |||
11. | Bérešová Barbora | ||||
6:2 | |||||
12. | Janáková Zoe | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kapráliková Laura | ||||
6:0 | |||||
14. | Juričkovičová Nina | 32 16 8 SF F | |||
15. | Valentová Lea | ||||
6:1 | |||||
16. | (5-8) | Weissová Simona | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Raymonds Emily Oluchi | |||
6:0 | |||||
18. | Černáková Hana | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kašicová Alexandra | ||||
6:0 | |||||
20. | Kušnírová Lívia | 32 16 8 SF F | |||
21. | Tokošová Sára | ||||
6:0 | |||||
22. | Kozlíková Kristína | 32 16 8 SF F | |||
23. | Lipovská Eliška | ||||
6:1 | |||||
24. | (3-4) | Šramková Mia | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Vozárová Anna | |||
6:1 | |||||
26. | Danišová Sára | 32 16 8 SF F | |||
27. | Bolebruchová Emma | ||||
6:2 | |||||
28. | Slobodníková Terézia | 32 16 8 SF F | |||
29. | Tanková Tiffany | ||||
6:1 | |||||
30. | Böhmová Sofia | 32 16 8 SF F | |||
31. | Holecová Chiara | ||||
6:0 | |||||
32. | (2) | Škodáčková Kristína | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Holecová C. Tokošová S. | ||||
6:1 | |||||
2. | Slobodníková T. Černáková H. | 16 8 SF F | |||
3. | Moussa E. Kutejová N. | ||||
6:3 | |||||
4. | Bérešová B. Kušnírová L. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2020 | De-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
2 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | |||||
4 | Ploczek Lilien | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
5 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
6 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
7 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Tanková Tiffany | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | |||||
10 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | |||||
11 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Nagy Nóra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
13 | Danišová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
14 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
15 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
16 | Kašicová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
17 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
18 | Janáková Zoe | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
19 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
20 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
21 | USP | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
22 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
23 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
24 | Moussa Elissa | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | |||||
25 | Kutejová Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
26 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
27 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
28 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
29 | Kozlíková Kristína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | |||||
30 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | |||||
31 | Lipovská Eliška | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
32 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartáková Ella | 08. 02. 2022 11:26 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
2 | Blašková Nikola | 09. 02. 2022 16:35 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | |||||
3 | Gajdošechová Karin Júlia | 09. 02. 2022 18:49 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Gróf Isabella | 10. 02. 2022 12:10 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
5 | Janošková Alexandra | 06. 02. 2022 09:17 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
6 | Janošková Karla | 06. 02. 2022 09:14 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
7 | Karpenko Oleksandra | 12. 02. 2022 11:32 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
8 | Luchetti Giulia | 31. 01. 2022 09:56 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Ráczová Nela | 10. 02. 2022 11:21 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
10 | Saloky Scarlett | 03. 02. 2022 08:00 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Slabá Stela | 07. 02. 2022 16:25 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Tallo Karolína | 09. 02. 2022 20:33 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
13 | Tarasovičová Tamara | 09. 02. 2022 19:10 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany |