'
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Sýč-Kriváňová Barbora (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 21.01.2023 | Termín do: | 22.01.2023 | |
Kontakt: | Mgr. Barbora Syč - Kriváňová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915528238, | |||
Kontakt e-mail: | barborasyckrivanova@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 01. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 16 | - | - | 21.01.2023 8:30 | BASELINE SPORT ARENA |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 21.01.2023 8:30 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
rozpis, výsledky, správa
VR: Barbora Sýč - Kriváňová, ZVR: Marek Novák
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Malatinec Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hriňová | ||||
2 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
3 | Kholodnyak Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Žilina | |||||
4 | USP | Kucbeľ Oliver | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Hriňová | ||||
5 | Húsenica Matúš | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
6 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
7 | Holinec Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | |||||
8 | Galád Ján | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | Fresh club Zvolen | |||||
9 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | |||||
10 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
11 | Marhevka Michal | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Kollár Danny | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
13 | WC | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||
14 | WC | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | ||||
15 | Bartek Mathias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bartoš Juraj | 20. 01. 2023 08:36 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | |||||
2 | Čuchran Tobias | 08. 01. 2023 20:08 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | |||||
3 | Kostoláni Vincent | 20. 01. 2023 23:46 | 2014 | De-ch | Fresh club Zvolen | |||||
4 | Kováčik Šimon | 15. 01. 2023 17:20 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Uram Ivan | 06. 01. 2023 16:08 | 2013 | M-ch | TK TENNis FUN B.Bystrica |