Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.07.2024 | Termín do: | 19.07.2024 | |
Kontakt: | Martin Madliak | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907624968, | |||
Kontakt e-mail: | martinmad@seznam.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Bérešová Barbora | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
3 | Böhmová Olívia | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
4 | Böhmová Sofia | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
5 | Boyko Viktoriia | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
6 | Futášová Zara | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
7 | Hajdučková Stella | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
8 | Kabátová Tamara | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
9 | Kaľavská Ema | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
10 | Kleščová Nela | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
11 | La Rosa Sara | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | |||||
12 | Lišková Nina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
13 | Lübecková Tereza | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
14 | Luciaková Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
15 | Lukáčiková Lea | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
16 | Madliaková Lenka | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
17 | Machavová Mia | 18.05. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
18 | Mečiarová Laura | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
19 | Mečiarová Tamara | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
20 | Micháliková Natália | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
21 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
22 | Ňačiková Michaela | 24.05. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
23 | Novotná Nikol | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
24 | Pajtášová Sára | 20.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
25 | Priesterová Júlia | 28.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
26 | Pučanová Liliana | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
27 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
28 | Šimová Anabela | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
29 | Štefancová Zuzana | 27.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
30 | Tarasovičová Tamara | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
31 | Tomášová Lea Olívia | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
32 | Ukropová Nina | 25.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
33 | Valentová Lea | 30.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
34 | Vargová Vanesa | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
35 | Weissová Simona | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pavlová Stasiya | 12.06. 2024 09:19 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 |